Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nyilvánosan hangosan csuklani...

Nyilvánosan hangosan csuklani illetlenség? Vagy idegesítő?

Figyelt kérdés

Mert ugye a böfögés, stb. illetlenség. A tüsszentés mondjuk nem, de tüsszenteni általában egyet szoktunk, nem többet.


Csak azért is kérdezem, mert barátnőm nagyon gyakran csuklik, általában 10-15 percig is kb (vagy még tovább, nem tudom), nekem nem zavaró, meg otthon sem persze, de gyakran akkor jön rá, amikor elmegyünk otthonról emberek közé (pl. boltba, sétálni, ügyet intézni). A múltkor pl. egy tök csendes üzletben nézelődtünk, ő végig csuklott, tök hangosan, és kb. az egész üzletben csak azt lehetett hallani :) Ilyenkor ez illetlenségnek számít, vagy természetes? Illene "visszafogni" ilyenkor a csuklása hangját, vagy normális ha többnyire így hangosan csinálja?


Nyilván nem akarok "rászólni" vagy ilyesmi, mert nem tehet róla, csak érdekel hogy nem tartanak-e minket ilyenkor illetlennek, idegesítőnek...


2019. márc. 30. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetlenség, révén h nem tehet róla
2019. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első, nem a csuklás az illetlenség, hanem az, amikor valaki nyitott szájjal csuklik. Csukja be a száját ha rájön a csuklás, és máris egy nagyságrenddel kevesebben fogják hallani.

Kérdező, arról nem tehet, hogy csuklik. Arról viszont igen, ha nyitott szájjal teszi, hogy mindenki hallja jó messziről. Nem olyan nagyon bonyolult dolog egy egészséges embernek a száját becsuknia, szerintem ő is meg tudja tanulni.

2019. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rachel Warner ***** válasza:
Kinek mi. Engem a csuklás sehogy sem idegesít,mivel rám is szokott jönni úgy,hogy épp beszélek,nyitva a szám és nem számítok rá,mert volt olyan,hogy minden előjel nélkül. Engem inkább a csámcsogás zavar,vagy mikor a párocskák bő nyállal csókolóznak és ha épp nem látom,akkor csattognak is hozzá,hogy legalább halljam. Na ez idegesít.
2019. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Külső szemlèlôkènt inkább vicces mint illetlen
2019. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!