Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit vigyek vendégségbe?

Mit vigyek vendégségbe?

Figyelt kérdés
Penteken vinne parom szuleihez, mert beszeretne mutatni nekik.. En nagyon izgulok, pedig ez nem az elso, de megis hisz megszeretnek felelni nekik mikozben onmagam vagyok.. Mit illene vinnem, minden erdekelne, mert ez nekem nagyon fontos, es mondtam is a mostani paromnak, hogy mindent jol szeretnek csinalni, nem szeretnem elrontani :) Minden jo tanacs erdekelne 25L

#ajándék #bemutatkozás #kapcsoletteremtes
2019. máj. 7. 05:01
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Elöször is ne akarj "mindent jól csinálni", mert ez borzasztó eröltetett viselkedést eredményez, ami kifejezetten ellenszenves. Egyszerüen legyél olyan, mint mindig, az ami a legjobban bejön.

Másodszor elsö látogatásra az anyukának bonbont illik vinni, az apának egy üveg bort vagy hasonlót. De elötte kérdezd meg a barátodat, mert ha anyuka fogyókúrázik, az apuka meg nem iszik alkoholt, akkor nagyon furcsa helyzet lehet.


De mindettöl függetlenül a legegyszerübb, ha megkérdezed a barátodat. Adott esetben valaki saját készítésü süteménnyel is jó benoymást tehetsz.

2019. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lilla64 ***** válasza:
100%

Én az anyukának virágot vittem,az apukának bort.

Én is azt mondom,ne görcsölj és ne akarj mindenképp megfelelni,mert akkor biztos,hogy valamit elrontasz.Viselkedj természetesen,ahogy otthon szoktál.

2019. máj. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a párodat, ő ismeri a szüleit, pl. hogy isznak-e alkoholt. Ha nem, akkor ne vigyél alkoholt.

Én egy tálca sütivel mennék.

2019. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%

Mikor először mentem akkor egy üveg bort vittem és házi készítésű sütit. A süti jobb és személyesebb mint egy bonbon.

Ez a jó szokásom egyébként a mai napig megmaradt pedig két éve együtt vagyunk, de nagyon keveset vagyok ott. Volt hogy nem vittem semmit csak "magamat" akkor szarul is voltam, de nem jegyezték meg.

2019. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!