Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért alakult ki ez a zenehall...

Miért alakult ki ez a zenehallgatási szokás?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy akik telefon hangszóróján keresztül hallgatnak zenét vonaton (vagy ne adj' Isten ilyen szirsz*r 3000 Forintos hordozható JBL meg egyéb hangfalak koppintásain), azok állandóan valamilyen érthetetlen, motyogó, monoton rap-et hallgatnak?


Miért van az, hogy sose látunk 50-es, 60-as kifinomult bácsikat a parkban ücsörögve Bach-ot és Haydn-t hallgatni?

(Vagy ami még furcsább lenne: ilyen fiatalokat klasszikus zenét hallgatni ezeken a ketyeréken)



2019. máj. 13. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Erre volt régen egy (szerintem) tök jópofa mondás: lopott telefonhoz nem jár fülhallgató.


Amúgy szerintem akik ezt csinálják, azok bunkó tahók, azt hiszik nagy gengszter raperek és Comptonban vannak.. A trógerek meg kifejezetten élvezik, hogy az emberek többsége nem mer nekik szólni, vagy ha mégis akkor örülnek, hogy megmutathatják mekkora félelmetes figurák, azzal hogy beszólogatnak a másiknak.

2019. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha valaki odamenne és egyszerűen földhöz vágná a szarjukat?
2019. máj. 13. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg szájkarate, köpködés és verekedés. Akik így hallgatnak zenét, azok az én észrevételeim szerint nagy jampik, azt hiszik nekik mindent lehet, nem lehet őket “becsicskítani”..szerintük..
2019. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
De jó neked, én a buszon-vonaton csak a gajdolós cigány/mulatós zenét hallgatókkal találkozok.
2019. máj. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Az 50-es, 60-as bácsi otthon hallgat Bachot és Haydnt bakelitlemezen.
2019. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert így mutatja meg a gyökér hogy milyen "jó" zenét hallgat. Az más kérdés hogy égő és posztó de qrvára.
2019. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fiatal vagyok és halgatok komoly zenét csak fülhallgatóval
2020. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!