Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megszokás megköszönni hogy...

Megszokás megköszönni hogy kaptam tablóképet?

Figyelt kérdés
Mert egy ismerősöm most ballagott és adott tablóképet és ezt meg kell köszönni vagy nem?

2019. máj. 29. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
A neved meg a kulcsszavak alapján nem csodálkozom, hogy együgyű elmédet megzavarta ez a mindennapi szituáció, az a lényeg, hogy koncentrálj a légzésre.
2019. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom szívem. Nekem ha valamit adnak megköszönöm. Ha én kérek, akkor meg odateszek a mondat végére egy légyszit. "Kérem, Köszönöm,Tessék" Úgy látszik nem mindenhol alap.
2019. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Ha egy fogpiszkálót ad valaki, azt is illik megköszönni. Hát még egy tablóképet.

Nem tudom, hogyan adta át, ha személyesen, akkor már elkéstél, ha közvetve kaptad, írj nekik, vagy hívd fel őket.

Nem is tudom, hogy jut eszedbe, hogy ajándékot ne köszönj meg. Pénzbe kerül a tablókép, ha ez szempont...

A jövőre való tekintettel jegyezd meg, hogy mindent köszönj meg: ha kölsönkértél egy ollót és azt odaadták, azt is. Alap udvariasság.

2019. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lilla64 ***** válasza:
100%
Igen,és sok sikert kivánni.Igy illik.
2019. máj. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!