Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek illik használni a...

Szerintetek illik használni a férfi WC-t, ha néhány nő is vár a fülkék előtt?

Figyelt kérdés
Ha nők is vannak bent, illetlenség használni a piszoárokat? Viszont akkor nekünk még többet kellene várnunk miattuk.
2019. jún. 11. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő úgy döntött, hogy ő bemegy a férfiak mosdójába, akkor az a nő ha nem is kifejezetten akar látni, de tudatában van annak, hogy fog látni vizelő férfiakat. Használd nyugodtan, te vagy “otthon”.
2019. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem illetlenség. Ha én nőként bemegyek a férfi WC-be, akkor fel vagyok készülve arra, hogy azt férfiak rendeltetésszerűen használják. Még jó, hogy nem várom el a fiúkról, hogy ne intézzék a dolgukat azért, hogy nekem kevesebbet kelljen sorbaállnom. Ha mindenképpen oda akarok bemenni, akkor igyekszem háttal állni a piszoároknak és nem bámészkodni.
2019. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetlen. Magamból kiindulva szerintem a legtöbb nő csak végszükség esetében használja a férfi mosdót, akkor meg már tök mindegy. Legutóbb akkor mentem be amikor kis kocsma egyik nőije elvolt dugulva a másikban meg fél órája rókázott a csaj és már előttem is öt másik lány állt.
2019. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Mi az, hogy egy nő bemegy a férfi vécébe???


Ha egy férfi tenné ugyanezt (teljesen mindegy, mi az indok, ilyenre nincs indok) azt az estét már rács mögött töltené zsebmetszőkkel, pedofilokkal, szexuális erőszak elkövetőkkel és javítóintézetből kikorosodott huligánokkal közösen. Ha a feminizmus szerint a nőket egyenlően kell kezelni, akkor ilyen esetekben is jeleskedhetnének...

2019. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen esetben a nő bunkó.
2019. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Leginkább az bunkó, aki kevés női vécét tervez, miközben a férfivécék többnyire ott állnak üresen, meg azok a nők bunkók, akik beköltöznek a klotyóba, hogy ott éljék le a fél életüket, és mások nem tudják használni. Én is be szoktam menni férfivécébe, amikor pl. egy benzinkútra rázúdul öt turistabusz, de nem nézünk ilyenkor a piszoárok felé. (szerintem annak lenne értelme, ha azok egy külön helyiségben lennének.)
2019. jún. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
#4 majd ha a hírekben ugyanannyi női erőszakolóról meg pedofilról hallasz, mint férfiról, és nem lesztek akkora fizikai fölényben sem, mint most, akkor lehet ezen háborogni, addig fogadd el, hogy egy nőnek több oka van félni egy férfitól, mint fordítva. De mondom, én a női-férfi megosztás helyett az "egyik helyiségben piszoárok, másikban fülkés klotyók" megosztást preferálnám, utóbbiban nemek szerinti különítés nélkül.
2019. jún. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
nem igazán számít, hogy ki milyen mosdóba megy. Szerintem. Én nem szeretem az ilyen nemi megkülönböztetést. Maga mosdók megfelezése nem gond, mert fizikailag mások vagyunk, jó, hogy van elkülönített rész. De aztán ha valaki férfi testben nőnek érzi magát (vagy fordítva, vagy egyéb kategóriájúnak), engem nem érdekel melyikbe megy... :D
2019. jún. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha bemegy a férfi vécébe, tudja, hogy mivel jár.

Bár én csak olyan férfi vécében voltam, ahol tökmindegy volt, hogy férfi-e vagy női, nem voltak piszoárok. Okyanba nen hiszem, hogy bemennék

2019. jún. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor a nők ne a fülkék előtt várakozzanak, hanem odakint. Vagy menjenek ki, ha férfiak jöttek be és szeretnék használni a piszoárt, wc-t.
2019. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!