Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem lehet időben érkezni...

Miért nem lehet időben érkezni a színházba?

Figyelt kérdés

Tegnap este a mellettünk lévő két székre nem jött senki, egészen a második felvonás elejéig, amikor már ment a műsor. Sor közepe volt.

Én nem álltam fel és szerencsére nagyon jó fej emberek ültek mellettünk ők sem engedték be a tuskókat.

Az ajtóból nézték végig a musicalt.


Azt nem értem a jegyszedők miért nem veszik szigorúan ezt az érkezési dolgot. Másrészt, aki amiatt késik, hogy nem talál parkolóhelyet, miért nem jön vonattal, mint pl. mi is... Mi már 25 perccel a kezdés előtt a helyünkön ültünk. Példát lehetne venni rólunk.



2019. jún. 19. 17:55
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
95%
Lehet egyszeri alkalom volt és amúgy mindig, mindenhova időben érkeznek. Valszeg sose tudjuk meg.
2019. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Csak nagyon felbosszantott, mert iszonyú gyakran járunk színházba és ez mindenhol így megy. Ennyire nincsenek tekintettel a többi nézőre.
2019. jún. 19. 17:59
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Vagy az utolsó pillanatban a főni még a kezükbe adott egy munkát.


Vagy késett a vonat.


Vsgy eltévedtek.


Ne legyél már ennyire arrogáns.

2019. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%

"Példát lehetne venni rólunk."

Gratulálok, Mr Tökéletes, aki még soha semmiben nem hibázott. Az egoizmus viszont ilyen mértékben nem egészséges...

1000+1 oka lehet, hogy késtek, nem kell őket megölni a nézéseddel.

2019. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

A munkaidő lejár. Feltalálták a GPS-t. A vonat nem késik. Időben kell elindulni.

Hát tökéletes éppen nem vagyok, de nem vagyok messze tőle :)


komolyra véve a szót, nem vagyok arrogáns, de dühít és nem öltem meg őket a nézésemmel, mert direkt oda sem néztem, amikor fel akartak állítani. Siket némának tetettem magam. És milyen jól tettem!

2019. jún. 19. 18:52
 6/30 anonim ***** válasza:
88%

“Sor közepe volt.”

“szerencsére nagyon jó fej emberek ültek mellettünk ők sem engedték be a tuskókat.”

“mert direkt oda sem néztem, amikor fel akartak állítani.“


Hogy a csudába akarak téged felállítani, ha te a sor közepén ültél és senki más nem engedte odáig őket??

2019. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

A sor közepén ültünk. Nem pont a sor közepén, de majdnem. Elit helyen, ahol a nagy emberek szoktak. A sornak arról a széléről akartak bemászni - show közben - amelyik feléről messzebb volt a helyük.

Persze nem mintha magyarázkodnom kéne neked :) A lényeg, hogy nem jött össze nekik. :) de dühítő a taplóságuk.

2019. jún. 19. 19:12
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
A napi troll kérdés megvolt, köszönjük szépen.
2019. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért trollkérdés :D attól, hogy te nem jársz színházba, még a tőled magasabb rangú emberek igen :)
2019. jún. 19. 19:54
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ha magasabb rangú vagy (amin egyébként még mindig nevetek, hogy te ezt el is hiszed) igazán rájöhetnél, hogy te is bunkó voltál az adott szituációban.
2019. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!