Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A férfiak miért pisilnek...

A férfiak miért pisilnek mindenhol olyan nyugodtan?

Figyelt kérdés
Már én jövök zavarba, hogy egy eldugodtabb, kevésbé forgalmas helyen estefele szinte biztos, hogy pisilő férfit látok.
2019. júl. 1. 07:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Miért kéne idegesnek lennem, ha egy természetes dolgot csinálok?
2019. júl. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Azok többsége,már egy kicsit be van töltve és azért nem aggódnak emiatt...:)
2019. júl. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Mert sehol nincs nyitva éjszaka nyilvános budi, így vagy a gatyámba hugyozok, vagy a kuka mögé.
2019. júl. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Én nem tudnék nyugodtan pisilni, de az a helyzet, hogy már volt, hogy majdnem erre vetemedtem. Értem én , hogy keress éttermet stb.. , de ha egy lakótömbös terület közepén vagy és nem ismered a helyet, akkor inkább a bokor, mint a nadrág.
2019. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Lehet hogy fölöttébb nyugtalanok, csak ügyesen leplezik.
2019. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Én budapesti vagyok, itt gyakorlatilag nincs nyilvános WC. Az alkohol pedig vízhajtó hatású, és estefele elég gyakran kerül fogyasztásra.


Mondjuk az aszfaltra hugyozók szerintem megérdemelnének egy alapos verést, mivel ott nem ivódik bele a talajba, hanem megbüdösödik. (Sőt, ha már itt tartunk, a kutyagumi meg kutyapisi sem elviselhetőbb attól, hogy a mocskos proli gazdi cuki házikedvencéból jön ki.) De egy szó mint száz, zöld területre vagy fa tövébe miért ne lehetne pissenteni egyet, ha nem forgalmas helyen van.

2019. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert könnyen megoldják. De szerintem azért nem minden férfi ilyen igénytelen. Nincs wc? Ivott? És a nők? Nem szoktak bulizni, nem szoktak az utcán mászkálni? Mégsem guggolnak le mindenhova. Unodrító, hogy egy-egy hétvége után mennyi pisi folttal van tele minden sarok. De simán pisilnek tök látható helyen is. Egyik nap az erkélyen takarítok, erre a szemben lévő játszótér közepén simán elővette a pasi, de csináltak már a homokozóba is, meg a játszótér mászókáját, csúszdáját is lehugyozták már egyik este. Másnap meg mentek oda játszani a gyerekek. Guszta.
2019. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Mert igénytelen állatok.
2019. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%

Miért lennénk igénytelenek? :D

Mi megtehetjük ezt, ennyivel többek vagyunk. Nektek, nőknek irigyek kellene legyetek ránk, nem? :)

18/F

2019. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mióta feltalálták a pisilőtölcsért, nem irigyek már a csajok. 😁
2019. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!