Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vendéglős illem. Rosszul...

Vendéglős illem. Rosszul csináltam?

Figyelt kérdés

Megláttam egy cukrászdát és megkívántam egy sütit.


Kiválasztottam, mondták hogy üljek le és hozzák. Elég hamar megettem, majd figyeltem a felszolgálót hogy fizetnék. De akitől rendeltem, ő úgy ült le hogy nem látott. A másik felszolgáló pedig beszélgetett.


Így a tányérral együtt kimentem a pulthoz fizetni.


Hogy szokás ezt?


2019. júl. 15. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól csináltad mivel senki nem figyelt és menni szerettél volna, meddig kellett volna várnod, hogy figyeljenek. Lehet megy a vonatod, nincs idő itt szemezgetni.
2019. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy első osztályú étteremben furcsa lenne magadnak kivinni a tányért, de egy cukrászdában belefér. Ha vannak külön felszolgálók, akkor amúgy elég lett volna odamenni a pulthoz fizetni, a tányért meg majd elviszik.
2019. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2# áh, hmm. Tényleg. Köszi :D
2019. júl. 15. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!