Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A muszlim nők ha nem is...

A muszlim nők ha nem is hordanak kendőt általában fekete színt viselnek?

Figyelt kérdés
Van két muszlim ismerősöm a munkahelyen és azt vettem észre, hogy mindig feketében vannak.
2019. júl. 29. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2019. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
sokan pink fejkendőt hordanak, szoktam látni Londonban. Olyat is láttam, hogy bevásárlóközpontban fiatal muszlim csaj fekete fejkendőben tangát meg szexi bugyikat, harisnyát vett. Amúgy az öltözködési szabályok otthoni tartózkodásra nem vonatkoznak náluk. De így van, van benne egy báj, hogy kívülről zárkózott szerény vallásos lány valószínűleg az ágyban egy vadállat, amiben semmi rosszat nem látok, én is vallásos vagyok, de nekem is megvan az érem másik oldala.
2019. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyeni valasztas kerdese. Attol, hogy valaki kendot hord meg megvan a sajat stilusa. Olyan mintha azt kerdezned, hogy a nem muszlim nok mind farmert hordanak?
2019. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a visszafogottságot akarják érzékeltetni.Egyikük múltkor konyba fogta a haját és az egyik férfi megdicsérte ő meg kioktatta,hogy ne törődjön az ő hajával,mit érdekli őt az ő haja.
2019. júl. 29. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, színes ruhák is léteznek nekik.

Mármint olyan is, amit nyilvánosan is lehet viselni.

2019. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen kötöttség a ruha szinére vonatkozoan. Altalaban a Mar ferjezett nök szoktak inkabb feketét hordani. Egyes területeken ez a 'foglalt' statust jelezheti.
2019. aug. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is úgy tűnik ez egyfajta jelzés, távolságtartás.Valószínúleg olyan környékről származhatnak ahol ez a szokás.
2019. aug. 14. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is muszlim vagyok. És többnyire fekete ruhát hordok vagy van rajtam valami fekete. Pl fekete nadrág, rózsaszín hosszított ing/tunika. De én csak egyszerűen szeretem a fekete színt mert minden megy hozzá. :) bármilyen színű cipőt/táskát vagy kiegészítőt felvehetek hozzá anélkül, hogy gondolkozzak azon, hogy jó lesz-e együtt vagy sem :D mielőtt áttértem volna akkor is hordtam fekete ruhákat. Szóval nekem csak egy ‘megszokás’ :) de különben ugyanúgy van (kék) farmernadrágom vagy fehér és hordom is őket.
2019. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!