Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Környezetszennyezésnek szerint...

Környezetszennyezésnek szerintetek köze van az utolsó időkhöz?

Figyelt kérdés

2019. aug. 13. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Határozottan nem állítom, de nem lehetetlen.
2019. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem látok benne semmilyen kapcsolatot, szerintem nincs hozzá köze.
2019. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosítok, a környezetszennyezés hatására bekövetkezett környezeti változásnak amik lényegében az emberiség létét fenyegetik.
2019. aug. 13. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha az éghajlatváltozás a környezetszennyezés hatására következett be, mint írod is, akkor még kevésbé kapcsolható valami transzcendens eseményhez szerintem.
2019. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen.
2019. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 KZitus ***** válasza:

Szia

Bár te azt kérdezted "szerintetek"? Én erre nem tudok választ adni, de azt tudom, mit mond Isten a kérdéseddel kapcsolatosan a Jelenések 11:18-ban

"De megharagudtak a nemzetek, és te is megharagudtál, és eljött a meghatározott idő arra, hogy megítéljék a halottakat, és megjutalmazd a rabszolgáidat, a prófétákat, a szenteket és azokat, akik félik a nevedet, kicsiket és nagyokat, és elpusztítsd azokat, akik pusztítják a földet.”

Nem a szennyeződés pusztítja ma a környezetet? Igaz, az emberek mindig is azért aknázták ki a föld javait, hogy magukat gazdagítsák vele. Mialatt ezt tették, eddig még soha nem voltak abban a helyzetben, hogy a Földet, mint lakható bolygót, elpusztítsák. Ma a tudományos technológia 1914 óta történt fejlődése miatt az emberek már rendelkeznek ezzel a hatalommal, és a mohó vagyonszerzés által valóban pusztítják a földet, szennyezik a környezetet és veszélyeztetik a föld életfenntartó képességét.

2019. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most pl. ezért akarok felmondani a cégnél, mert én is úgy érzem, hogy innentől felesleges dolgoznunk. Előbb-utóbb lesz a Földön valami nagy balhé.
2019. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Ez most poén, utalva a különböző 19-20. századi világvége váró amerikai szektákra, vagy komoly?

2019. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!