Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Abban reménykedem hogy a...

Abban reménykedem hogy a Mennyország olyan mint egyes filmekben. Mit gondoltok milyen hely lehet aki hisz benne? Miért lenne hülyeség hogy lehet enni és inni? 1-2 osztálytársam suli korban hülyének nevezett ez miatt.

Figyelt kérdés

2019. aug. 17. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindjárt megírják, hogy nem hely, hanem állapot. Te pedig hálásan megköszönöd ezt a semmitmondó információt, mintha okosabbak lettünk volna.


Valószínüleg disznóvágás valóban nem lesz. De én sem értem, hogy miért nevettek. Miért amúgy?

2019. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert a Mennyországban enni és inni nem lehet. És ő szerintük hülyeség. Pedig ha az illetőnek nagyon mennyei a pizza, dobos torta akkor miért ne ehetnék ennivalót?
2019. aug. 17. 09:58
 3/10 anonim ***** válasza:
#3 nincs, mert összekeversz valakivel. De amúgy a fehér jól áll.
2019. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 szerintem is van dobos torta. A mennyország csak úgy jó, ha a jó dolgok vannak.
2019. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Senkivel sem keverlek össze, csak tudod a hatalom annak jár, aki tudatában van annak, mi vár rá a túlvilágon, s ti sosem fogtok emlékezni, semmire, csak azok, akik tiszták. Köszönöm, a fehér mindenkinek jól áll 😇
2019. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Há! Milyen jó fejek az adminok. Bejelentettem azt a választ aki írta hogy "Luci vagy" és kitörölték :D néhánynak már igaza van. Ez már a mennyország ahol élünk, de nem az igazi. :)
2019. aug. 17. 10:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Lucifer, elbuktál, bukott angyal vagy, elárultál Istent, s itt hazudozol...

Tudom, mert emlékszem rád. DE TE nem emlékszel, rám!

2019. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lucifer-666 nem neki írtam... Hanem akinek név nélküli fiókja volt. Asszem a 2# vagy a 3# volt.
2019. aug. 17. 10:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Abszolút nem vagyok vallásos, de azt mondanám, hogy a Mennyország mindenkinek más. Mindenkinek olyan, amilyet ő képzel el magának. Az Odaát című sorozatban például mindenkinek személyre szabott Mennyországa volt, ahol minden kívánsága teljesült.
2019. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan magas szinteken, amit az átlag menyországnak hív, nincs ilyen. Túl nagy tökéletesség érzetet élsz meg. Az ízekhez hasonló dolgok semmik. Az érzelem az egyetlen igazi erő. Ott érzelem van. Folyamatos, végtelen nagyságú tökéletesség érzet, szeretet, elégedettség, boldogság, és minden jónagy a legjobb keveréke, avagy egység érzet.
2019. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!