Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehova Tanúi közösség...

A Jehova Tanúi közösség tagjaitól kérdezném: miért nem vállaljátok rögtön a kérdés elején, hogy azok vagytok?

Figyelt kérdés

Annyi konfliktust el lehetne kerülni.


Ha lehet, tényleg csak Tanúk válaszoljanak!


2019. aug. 17. 18:27
 1/5 KZitus ***** válasza:
39%

Szia

Ha kérdezik, mint te, akkor természetesen "bevallom" :-)

Van, amikor azt kérik, "csak" tanúk szóljanak hozzá. Ilyenkor nem szoktam külön megírni.... szóval helyzetől függ.

2019. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem mindenki úgy kezdi, hogy "Helló baptista vagyok és ez a legkirályabb felekezet az egész világon. Téged hogy hívnak? Végülis nem fontos a lényeg, hogy én amúgy baptista vagyok ezt mondtam már? És a barátaim is mind baptisták"
2019. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Itt azokról a tanúkról van szó,akik a kérdésnél odairják,hogy ők nem JT-k,mint itt az egyik kérdező is.

Irja,hogy unitárius és a végén bevallja,hogy házról-házra jár prédikálni.Azt pedig csak a JT-k csinálják.

2019. aug. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7%
Azért megmosolyogtató látni, hogy a keresztény gyülekezetek között mekkora a szakadás.
2019. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Azért megmosolyogtató látni, hogy a keresztény gyülekezetek között mekkora a szakadás."


Az Őrtorony szervezetnél is volt szakadás 1963-ban. Tehát mindössze 82 év kellett az első szakadáshoz! A katolikus egyház esetében ehhez azért kellett 1517 év!

Ez mennyire megmosolyogtató?

2019. aug. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!