Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az muszlim imákat hol lehet...

Mbk9902 kérdése:

Az muszlim imákat hol lehet megtalálni magyarul?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy az imákat az interneten utánanézve is csak angolul találtam meg, csakhogy az angol nyelvtudásom elég hiányos, meg véleményem nem sok értelme van az imának ha azt sem tudom mit mondok.. valaki tudna ebben segíteni?


2, Magyarországon van olyan üzlet/ bolt ahol lehet vásárolni muszlim öltözéket, imaszőnyeget? vagy ahol esetleg lehet rendelni?


A válaszokat előre is köszönöm.



2019. aug. 20. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
2019. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan gondolod az iszlámmal való kapcsolatodat, miért nem keresed meg a Magyarországi Muszlimok Egyházát vagy a Magyar Iszlám Közösséget? Biztosan állnának rendelkezésedre.


Én előbbit javasolnám, Sulok Zoltán kiemelkedően jófejnek tűnik

2019. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de igazságszerint nem találtam a Miskolci Iszlám szövetségnek a facebook oldalát vagy bármilyen elérhetőségét a miskolci muszlimoknak..
2019. aug. 20. 19:35
 4/8 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Vannak keleti boltok Budapesten, ahol az élelmiszerek mellett vannak ilyen cuccok, de férfiaknak nincs muszlim öltözék, amiket látsz, az népviselet, illetve az imaszőnyegnek is csak annyi értelme van, hogy legyen egy tiszta felületed, szóval egyikre sincs szükséged.
2019. aug. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] - elso linkben rogton letolthetsz egy konyvet, ami magyarul van. Muszlim oltozek alatt mit ertesz? Kendo barmibol lehet, egyeb takaro oltozeteket is barhol talalsz a stilusodban. İmaszonyegre meg egyebkent nincs szukseg. Tiszta hely kell legyen.
2019. aug. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arabul kell imadkozni.
2019. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Linkeltek egy imádkozás könye címe cuccot az nagyon hasznos,a mosakodás is benne van


https://www.youtube.com/watch?v=YCW6N4ROXFg


Ő videóval is elmagyarázza

De tapasztalatból mondom hogy leggyorsabban úgy fogod megtanulni ha elmész mecsetbe és pár imát végigimádkozol a többiekkel.

Facebookon vannak az MME és a MIK-nek csoportjai ott ismerkedhetsz az iszlámmal meg a többi muszlimmal

meg van a Magyar Muszlimok csopi is.


2. Pesten van egy jó pár üzlet pl Kohinoor ahol vannak imaszőnyegek stb.

De az ebay/wish is tele van velük

2019. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!