Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztények miért csak...

A keresztények miért csak akkor fogadják el a melegeket, ha azok heterónak hazudják magukat, vagy izomból lemondanak minden boldogságról és magányra ítélik magukat?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 22:31
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
19%
Mivel ez egy betegség és a betegségeket nem szoktuk elfogadni, ezért teszünk így!
2019. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
80%
#1 Hogy kell gyógyítani?
2019. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
36%

"Hogy kell gyógyítani?"


Vannak gyógyíthatatlan betegségek is! Inkább a megelőzéssel lehet érdemben foglalkozni!

2019. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
88%
Hogy kell megelőzni?
2019. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim válasza:
67%
Fogamzásgátlóval. Ha nincs gyerek, nincs meleg gyerek. 😉
2019. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
43%
Nem szabad reklámozni, nem szabad elfogadni normálisnak, egészségesnek, követendőnek, egyenértékűnek. Törekedni kell, hogy a gyerekek teljes családban nőhessenek fel, szerető szülők között, mert az intézetekben sokkal több a meleg fiatal, mint a teljes családokban felnőtt fiatalok között!
2019. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is elválltak a szüleim, mégsem lettem meleg.

Így utólag talán még jobban is jártam vele.

Sokkal nagyobb szabadságot adott. Csak az elszenvedőket sajnálom kicsit és az álomképet az örök szerelemről.


Érdekes, hogy a válás ellen nem léptek fel ennyire.

De ha két ember szereti egymást, akkor démoniak és minden áron tönkre kell tenni a kapcsolatukat. Sírjanak, szenvedjenek, csak beteg , mocskos elmék...démoniak...

2019. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
21%
Még jó, hogy nem minden gyerek lesz meleg, akiknek elváltak a szülei! Elég az is, ha 10%-al több! A válás sem jó, de nem betegség. Mi nem a meleg embereket ítéljük el, hiszen nem ők tehetnek a betegségükről, hanem csak a betegségüket.
2019. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
91%

Elmondanám csak úgy mellékesen hogy az hogy valaki "meleg" a génektől is függ

Nem csak a családtól és a környezettől

De persze sokkal könnyebb mindent erre fogni

Egyébként a hittan tanárommal (azzal a jóemberrel) nagyon sokat veszekedtem ezzel kapcsolatban

Állítása szerint a "buz@kat" mert hogy ő így hívja őket azért nem fogadja el az egyház mert szaporodni képtelenek

Meg hát alapvetően egy beteg dolognak tartják

Én sem vagyok valami nagy "prájdos" de nem teljesen értem hogy a szánalmas kis életünk mivel és miért lesz attól több és jobb ha azokat az embereket akik nem a számunkra "elfogadott és normális" nézetek szerint élik az életüket bántjuk és korlátozni próbáljuk

Sosem értettem ezt a fajta mentalitást

Nem azzal van a baj hogy nem tetszik hanem azzal ahogy egyesek kifejezik a nemtetszésüket

És azt gondolom hogy mindenkinek joga van a boldogsághoz

És ha igazán boldog vagy a saját kis életben rohadtul nem fog érdekelni hogy az xy mitcsinál

Csókoltat mindenkit egy 17 éves amúgy hívő heteroszexuális lány :)

2019. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
17%

"Elmondanám csak úgy mellékesen hogy az hogy valaki "meleg" a génektől is függ"

Ezt ki etette be veled? Ilyenre nincs tudományos bizonyíték. Egypetéjű ikrek közül sem meleg mindig mindkettő!

Egyébként meg mindegy, mert vannak genetikai eredetű betegségek is, azok is betegségek és azokat sem szokás elfogadni, pl. cukorbetegség is sokszor genetikailag hajlamosított.

Mindenkinek joga van a boldogsághoz, ezt nem vitatja senki, de a betegséget meg lehet nevezni ettől még, hiszen betegen is lehet boldogan élni!

2019. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!