Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Amerikában, magyar református...

Amerikában, magyar református templomban milyen öltözékben illene megjelenni télen?

Figyelt kérdés

Itthon nem szoktam templomba járni, a családomban reformátusok az emberek de senki nem jár templomba, Amerikába fogok menni karácsonyozni unokatesómékhoz, ők vallásosak de nem akarok úgy konkrétan tőlük rákérdezni, hogy mibe illene menni.

20 éves vagyok, ilyen téli, kötött, diszkrét ruhát és magassarkú csizmát fel lehetne venni? Nem illetlenség magassarkúba menni?

Tudom hülye kérdés, de előre is köszönöm a rendes válaszokat 😊



2019. szept. 11. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Télen úgy is kellően fel vagy öltözve, inkább a nyári ruhákkal szokott lenni a baj, amikor kilátszik minden. Szóval nem kell túlizgulni.
2019. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami elegánsabbat, ünnepibbet. Pl. fiúknak egy nem szakadt nadrág, és ing. De aztán lehet, hogy tök hideg a templom, és le se veszed a kabátot.
2019. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Miért akarsz magassarkúban menni? Azért, mert neked az a kényelmes (ez azért nem valószínű) vagy azért, hogy megmutasd a formás lábad? Ha utóbbi, akkor ne tedd, egy templom nem azért van, hogy ott is a testi adottságaiddal dicsekedj.
2019. szept. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért mert csak magassarkú csizmám van, és igen, lehet bőven olyat találni ami kényelmes is 🙂
2019. szept. 12. 11:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Leírtam, amit tudni akartál, de neked nem tetszik. Szerintem vegyél minit is, hogy még többen megbámuljanak. Te is tudod, hogy miért csak magas sarkú csizmád van, na a templom pont nem az a hely
2019. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Acsi! Melyik allamban?

Mert itt Kaliban pl. tok mashogy kell mint pl. Montanaban.

2019. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!