Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha az angyalokból egyszer...

Ha az angyalokból egyszer lehettek démonok, akkor a démonok valaha lehetnek még angyalok?

Figyelt kérdés

2019. szept. 21. 22:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem, mert meghozták egyszer döntésüket, nem lehet belőle visszatáncolni. Ellentétben az emberrel, aki újra, s újra elbukik, de minden alkalommal lehetősége van felállni.
2019. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És ha eljön valaki démon alakban, hogy elvigye a fényt a pokolba?
2019. szept. 21. 23:07
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem menjél inkább csajozni. Hülyeségeken agyalsz.
2019. szept. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Tényleg csak egy valóban szerető hűséges nő (feleség) és a közös kis gyerekeink hiányoznak az életemből...úgy érzem, hogy ettől lenne teljes az életem, ha imádhatnám őket...

Ez viszont nagyon lehetetlennek tűnik főleg én miattam. Nem tudom elhinni, hogy bárki tudna őszintén szeretni, az ismeretlen emberektől meg amúgy is szorongok. Ráadásul attól, hogy valaki tetszik, valójában még nem érdekel vagy nem élnék vele. Nem elég.

2019. szept. 22. 00:30
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem mert ők nem földi lények, hanem szellemi teremtmények. Nem kötöttek az anyagvilághoz, tehát az esetükben nincs idő, ami azt jelenti, hogy nem változnak.
2019. szept. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2019. szept. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
Luci: NEM.
2019. szept. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Luci, most akkor mi van?

Magadról kérdezel? Te ember vagy nem angyal, és nem lesz belőled angyal, sem démon.

az ember pedig Isten szellemének segitségével változhat. Krisztus azért halt meg az emberért, hogy visszakerüljön az eredeti családba Isten Földi tervében.


Egyébként nem Te vagy az egyetlen, aki hasonló érzésekkel él, a Bibliai időkben sok Istennek szolgája érzett hasonló módon, de rábizta magát Istenre, és a segitségével, megoldották a problémáikat.

2019. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

"Nem tudom elhinni, hogy bárki tudna őszintén szeretni, az ismeretlen emberektől meg amúgy is szorongok. Ráadásul attól, hogy valaki tetszik, valójában még nem érdekel vagy nem élnék vele. Nem elég."


No csak. Úgy látom még magaddal sem vagy tisztában mit szeretnél. Rendet kellene tenni a gondolataidban.

Egy ember addig ismeretlen, amig nem töltesz vele időt, hogy megismerd.

Képzeld, Én is nehezen hittem, hogy bárki az ötvenes éveim előtt pár évvel, tudna őszintén szeretni, és féltem is a gondolattól, mert megégedtem már házasságban az "újjamat". De Isten, hozzám való jóságát megmutatta ismét, és olyan férjet kaptam, hogy keresve sem találtam volna jobbat. Az udvarlás ideje alatt sokat beszélgettünk, egy gyülekezetbe járunk, többször elmentünk együtt a szolgálatba is, meghivott vacsorázni, vagy elmentünk biciklizni, ki a szabadba a testvérek kirándulás szervezésében. stb. Aztán jött a meglepetés, a felvigyázóktól megkérte a kezem, és az eljegyzés megtörtént. Majd Boldogan mondtam ki az igent, kételkedés nélkül, és azóta is boldog vagyok, hogy nem utasitottam vissza, igazi támaszom az életben.

2019. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%

Egyébként kezd azzal, hogy Nick nevet változtatsz. Majd a gondolataidban, és az életedben kezdj rendet tenni, változtatni. Valószinű, hogy még fiatal vagy , ezért nagyobb az esélyed mint egy idősebbnek.

A hitet kilehet fejleszteni, és azután erősiteni kell táplálni. A hit pedig az ismerettől alakul ki. Minél nagyobb az ismereted, annál jobban erősödik a hited is.

Ez nem csak Istenben való hitnél van igy, hanem az ismerkedésnél.


Kezd el szeretni magadat, és másokat is, amit tettekkel is párositasz.

Isten szavát, és amit tudsz ezekről Isten szemszögéből visgáld. Kérd az életAdód segitségét, és cselekedj a kéréseddel összhangba, ne add fel ha elsőre nem sikerül, a kudarc, nem végleges baki.

Kezdj el gyülekezetbe járni, ahol hasonló értékrenddel élnek emberek, és azonos céljaik vannak mint neked.

2019. szept. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!