Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mivel magyarázzák a keresztény...

Mivel magyarázzák a keresztények, hogy míg a keresztény isten 2,476,633-szer ölt a bibliában, addig Sátán csak 10-szer?

Figyelt kérdés

2019. okt. 1. 22:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Felsorolnád kérlek ezt a 2,476,633 esetet? Mert nekem hihetetlennek tűnik. Név szerint elég lesz a felét.
2019. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

1/1 tessék: Szöveg szerint nem fér ki, itt egy képen a lista angolul:

[link]

2019. okt. 1. 22:39
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Sátán hol ölt 10x?
2019. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Valami iszonyatos nagy Tévedésben vagy.

Sátán lázadásával, és az első ember becsapásával, eladta a bűnnek és a halálnak. Igy több milliárdan haltak, és halnak meg Sátán, és az első házaspár miatt.

Jehova haragja és itélete jogos, hiszen minden esetben az általa felállitott alapelveket, törvényeket sértik meg.

Egyébként pedig Sátánnak az ember halála nem teljesen megoldás, mert ha valakit elakar forditani Istentől annak életben kell lennie, halottként, nem befolyásolható.

2019. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%
Tudod kérdező, az a szerencséd, hogy Isten tökéletes velem ellentétben, mert én valami olyan, de olyan csúnya dolgot csinálnék veled, hogy például odadobnálak a sodomai csőcseléknek téged, hogy érezd a törődést. Nem tom hogy, de ha tudnám, én biza megtenném. Aztán mikor a seggedben már vagy ötvenen jártak és már nem vagy eszednél a félelemtől, akkor átvinnélek egy másik korban, ahol a gyerekáldozat (hogy értsd: elvágják a gyerekek torkát és a mindenféle hülye istennek, meg gonosznak áldozzák fel) mindennapos és hagynám, hogy te is áldozat legyél. Komolyan. Én megtenném. Mert baromira elegem van a magadfajta fotelharcos paprikajancsiból, aki gondolkodás nélkül él. Bezzeg ha valami baj történik veled, akkor azonnal jajgatsz, meg vinnyogsz és elvárod, hogy aki ellened elkövetett bármit, az kapjon büntetést, de ha ezt Isten meri megtenni, akkor jössz és ugatsz.
2019. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
Jah, amikor 500.000-es számokkal dobálózik, ami saját bevallása szerint is "becslés". Komoly :D
2019. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Kérdésedet valószínűleg csak trollkodásnak szántad, de azért nézzünk meg egyet a sok közül. Mivel szeretem a nagy számokat, rögtön a legnagyobbat ki is választottam.

"Kivonult azonban ellenük az etióp Zára, ezerszer ezer emberből álló seregével és háromszáz szekérrel, és el is jutott egészen Máresáig."

Tehát a történet azzal kezdődik, hogy az etióp uralkodó egy milliós sereggel megindul Ásza ellen. Függetlenül attól, hogy ez egy nyilvánvalóan túlzó szám (az ókori történetírásból azért nem ismeretlen annak, aki nem sík hülye a történelemhez, ezek szerint vannak ilyenek), láthatóan emberek harcolnak emberekkel. Mint írja is:

"Ásza erre ellene vonult és a Máresa mellett levő Szefáta völgyben csatarendbe állította seregét." (Az író szerint közel 600 ezer fő.)


Ha valaki nem teljesen hülye, akkor azért láthatja, hogy itt két sereg harcolt egymás ellen. S bár az író szerint Isten segítette Ásza seregét; "az Úr megrémítette az etiópokat", azért mégiscsak Ásza több, mint fél milliós serege harcolt, ahogy mondja az írás: "seregének támadása eltiporta őket".


Arról nem is beszélve, hogy linkeden vannak olyan számok, mint özönvíz 20 millió áldozat. Hát hasra ütve én is tudnék hatalmas ökörségeket írni, de úgy látom, vannak akik ezt megteszik, nekem már felesleges lenne.

2019. okt. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Úgy tűnik Jézus, hogy csúnya vége lesz ennek és elmarad a megváltás....
2019. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
5/8 tökéletesen tükrözi a szellemiséget. Egy igazi vigyorgó keresztény beszédét láthattuk a "jóság és szeretet" nevében.
2019. okt. 1. 23:18
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

Isten magasról csinál a fejünkre me két ember megevet egy almát.egy almát.


Na,isten milyen kedves lehet ha egy szemétbevaló almáért az egész emberiséget, no meg az állatokat,növényeket bünteti.

kerítés is lehetet volna a fa körül.

2019. okt. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!