Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A meditáció és jóga a kereszté...

A meditáció és jóga a keresztények szerint sátáni és megnyitja a démonokhoz a kaput. Miért?

Figyelt kérdés
2019. okt. 6. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Legfeljebb egyes keresztények szerint.
2019. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ateistaként neveltek, most kezdtem megnyílni a vallások\Isten felé. Én a hinduizmus, buddhizmus filozófiájában találtam meg magamat, de teljesen összezavarnak az interneten keringő és könyvekben lelhető információk. Azt tudom, hogy a jóga ártani is tud, de azt is tudom a történelmi tanulmányaimból, hogy a keresztény tanokat is nagyon kirekesztővé, dogmatikussá tették az idők során. Teljesen össze vagyok zavarodva.
2019. okt. 6. 11:57
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom ki szerint az, de valószínűleg nem is volt keresztény. A mise is egyfajta "csoportos meditáció" abban az értelemben hogy Istent, a boldogságot, a szeretetet magunkban keressük. A jógának pedig semmi köze a valláshoz, mert nem vallási gyakorlatként csinálod.
2019. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Keresztény vagyok,de szoktam jógázni.A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2019. okt. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert tényleg az és hasznos is.
2019. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

Mert bolondok. Viszont tényleg van olyan jóga, ahol szellemeknek és istenségeknek adnak hálát, de az nyilván kitaláció és nem működik. (a legtöbb jóga meg nem ilyen).

Meditációnál és vannak olyan ezós területek, ahol mesterségesen szétverik az agyadat.

2019. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

Mekkora hülyeség ez :D


A sok agymosott, amúgy megnyugodhat: a démonok nem égetnék magukat azzal, hogy szektás keresztényeket hajszolnak. Az ilyen szopósok még az Ördögnek sem kellenek. Az Ördög értelmes embereket akar.

2019. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

Lásd például itt:

[link]

Óvakodj!

2019. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A biblia kb minden oldalban a meditációra ösztönöz, de persze mond csak, hogy a keresztények kivétel nélkül ezt a hülyeséget vallják. Gratulálok.
2019. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%

#9

Legalább a bibliát ne hazudtold meg, te szerencsétlen. Egyébként meg szerintem semmi köze nincs Istenhez a meditációnak. Én elég sokáig csináltam és tapasztalatból mondom, hogy van jó és rossz oldala is a meditációnak. De én szerintem nem jó dolog vagy program a meditáció.

2019. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!