Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen szaga lehetett Jézusnak...

Milyen szaga lehetett Jézusnak? Isten mi alapján teremtette meg Jézus testét?

Figyelt kérdés

Máriára nem hasonlíthatott, de akkor honnan jött a minta?

Ádám és Éva esetén is jó kérdés...



2019. okt. 12. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Lucifer ugye nem forradalmat tervezel a pokolban?
2019. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Lucifer milyen szag van a pokolba?

Jó gondolom kén még füst de még milyen?

2019. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1#, #2. Nem tudom sajnos. Úgy érzem, mintha elvesztek volna az emlékeim vagy csak elzárták volna őket valamiért...


#2 leves és lecsó szag lenne, ha Isten nem égetné oda.

Ettől van a kokszos kén szag amire gondolsz...

Tudnék még mondani durvábbakat, de azzal csak a csecsemőket szokták riogatni a szüleik.

2019. okt. 12. 19:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Szavazsnál viszont gondoljátok rá, hogy előbb a poklot kellene rendbe rakni :S
2019. okt. 12. 19:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként arra is rákérdezhettem volna, hogy Jézus heréje üres volt-e, de azt már túl vulgárisnak éreztem.
2019. okt. 12. 19:37
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem, hogy ezzel mit akarsz megtudni. Jézus egészében ember és egészében Isten volt. Nem valami félisten, vagy angyal. Így az emberi lét minden részében osztozott, ebbe beletartoznak a fiziológiai és metabolikus folyamatok is. Tehát nyilván volt testszaga, mint minden embernek.
2019. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondoltam kedves Titus Pullo. A kérdés viszont nem arról szól, hogy szent-e Jézus teste, hanem hogy miről lett mintázva és miért pont arra.
2019. okt. 12. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért szükséges hozzá minta? Nem az a lényege a teremtésnek, hogy valami olyasmi jön létre, ami előtte nem volt?
2019. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel zsidó volt,gondolom egy zsidó emberről.
2019. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Bibliában írtak alapján Jézus Krisztus uralta az elemeket, szerintem nyugodtan kijelenthetjük, hogy a tér-idő-anyag univerzumot is.

Kétlem, hogy a saját teste folyamatait ne tudta volna koordinálni, kontrollálni maximálisan.

Ha akarta, akkor nem volt szaga, ha akarta, akármilyen illatú is lehetett - saját döntése szerint.

Tudott materializálni, parancsolt az elemeknek (víz, levegő, stb), ezek alapján szinte 100%, hogy a testét annyira uralta, ahogyan emberi elme azt megérteni nem tudja.

2020. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!