Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy érhetem el, hogy az...

Hogy érhetem el, hogy az Egyház tagja legyek leszbikusként? 18/L

Figyelt kérdés
Most kezdtem az egyetemet és bekerültem egy nagyon jó egyetemi közösségébe keresztény fiatalok közé. Jól érzem magam köztük, Istenben is hiszek, szóval minden rendben lenne, azt az "apróságot" leszámítva, hogy még nem említettem nekik, hogy leszbikus vagyok.

2019. nov. 2. 09:05
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
86%
Szerintem el lehet mondani, meg fogják érteni. Ugyanis attól még az isten iránti szeretet és hit meg van. És isten szemében mindenki egyforma.
2019. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ, hogy milyen felekezet. Vannak megértőbbek, akik elfogadják, hogy te ilyen vagy, s erről nem tehetsz, míg mások démonokat akarnak majd belőled űzni.

Illetve az is számít, hogy te miként viszonyulsz ehhez az állapotodhoz. Igyekszel krisztusi elvek szerint élni és önmegtartóztatást gyakorolsz, vagy nyíltan kiéled.

2019. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
63%
Miért gondolod h jó az egyház tagjának lenni?
2019. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, milyen felekezet?
2019. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
8%

(Jakab 2:19, 20) 19 Ugye hiszed, hogy egy Isten van? Jól teszed. Csakhogy a démonok is hiszik, és rettegnek. 20 De akarod-e tudni, ó, te balga ember, hogy a hitnek tettek nélkül semmi haszna?

Csak jó indulatból mondom, Kedves Kérdező.

Hogy az emberek a saját erkölcsi mértékükkel mit engednek, és fogadnak el, az egy dolog. Ők nem mentik meg senki életét.

Nem de Istennek tetszően akarsz élni? Vagy csak elhiszed hogy van, de nem akarsz az Ő általa felállitott erkölcsi elvek szerint gondolkodni és élni? Miből gondolod, hogy ez elég, hogy Isten elfogadjon, és megmentésben részesülj?

(1Korintusz 6:9, 10) . . .Ne vezessenek félre titeket! Akik szexuális erkölcstelenségben élnek, bálványimádók, házasságtörők, homoszexuális aktusra kapható férfiak, homoszexuális férfiak, 10 tolvajok, kapzsik, részegesek, és akik gyaláznak vagy zsarolnak másokat, nem fogják örökölni Isten királyságát.

Aki azt gondolja hogy elhinni Isten létezését elég, annak ez az Istentől jövő mondat felnyithatja a szemét...

2019. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
78%
Az 5ösből a hazugság szelleme szól.
2019. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
13%

A Biblia nem hazudik, a Hazugság nem Istentől ered.

Ha megfigyelted volna kedves válaszoló társam, Isten azt mondja, hogy félrevezetik magukat azok, akik azt gondolják, hogy igy elfogadható a személyük Isten előtt. Ha igy volna, akkor ez a vers nem igy szólna.


Egyébként mindeni éljen ahogy szeretne, a Teremtő szabad akaratot adott az embernek, ami felelősséggel jár....

2019. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
73%
Hol itt a probléma? Te csak homoszexuális férfiakról írsz.
2019. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
72%
Miért kellene egy vallási közösségben bármiféle nemi hovatartozásról szót ejteni? Nem való oda és teljesen magánügy. A vallásnak semmi köze a szexhez.
2019. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
57%
Kár érted. Egyébként valóban annak a válaszolónak van igaza, aki azt írta, hogy a magánügyed.
2019. nov. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!