Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúinak hányszor kell...

Jehova tanúinak hányszor kell még elmondani, hogy ne írogassanak privát üzeneteket?

Figyelt kérdés

Már itt az oldalon volt erről szó, egyértelmű, hogy a felhasználók nem akarnak privátot kapni a tanúktól. Mivel általában egész nap az oldalon lógnak, ezért bele kellett futniuk ebbe a véleménybe, vagy legalábbis azt észre kellene venniük, hogy itt senki sem ért velük egyet.


Már nem tudom, hány tanút tiltottam le... Természetesen még csak válaszra sem méltatom őket. Nagyon idegesítő, hogy privátban zaklanak.


2019. nov. 2. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Engem még nem kerestek :( Pedig szívesen elbeszélgetnék velük.
2019. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Kerüld a témát, ha nem bírod elviselni, vagy el se olvasd az üzenetet, elég addig, amíg rájössz ki, miért írta, nem kell foglalkozni vele.
2019. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem irogatok privát üzeneteket, soha nem irtam saját kezdeményezésből. Csak akkor ha valaki nekem ir, és választ vár. Ezért nem értem, miért beszélsz úgy, mint ha mind a nyolcmillió Tanú privátolna valed.
2019. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Állítólag megölnek ha közéjük állsz és tönkreteszik az életedet. Kérek privátot gyorsan!
2019. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Elmondhatod kismilliószor és letilthatod,mert akkor majd jönnek egy másik nicknévvel.

Tudod ők most így is tanuskodhatnak,pedig valamikor kisterem járt az internet használatáért.

2019. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Csak vicceltem! Nem kérek privátot! Na!
2019. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Egy tanú szokott írni, de ő sem ír, amióta megkértem.
2019. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem azokkal van gondom, akik azt hiszik mindent tudnak. Még jézus is csak kacagott, hogy ő biza mennyire semmit sem tud, pedig budha, lao ce( vagy ki), meg még 10 random világhírű bölcs együtt sem érnek fel hozzá.

Nem számít, hogy vallásos-e egyáltalán. Ha nekem ír valaki és az egy kommunikáció, nem érdekel a tudása, bölcsessége, stílusa, szintjei, semmi sem, csak adunk egymásnak.

De amikor ír nekem valaki, és a bibliából idéz, majd amikor leírom, hogy az mit is jelent, majd kb egyet is ért, aztán megint idéz, és megint a saját szavaival egy annnnyira primitív értelmezést ad, hogy az elgondolás is istenkáromlás, majd megírom, hogy így ezeket tudom, sőt ezzel foglalkozom is, nem is amatőr szinten, majd három ezt követő levelembe megint le írom, és ötödjére is ő akar emgem tanítani, arra reagálva, amit én a véleménye szerint rosszul tudok, miközben árad belőle az üresség, bölcstelensés, és az én írásaimból a kollektív szeretet gyakorlati használata, meg a bibliaidézeteinek egy milliárdszor helyesebb értelmezése...

Egy szó mint végtelen, ha írnak, hogy a pöponyi elméjüket lenyomják a másik torkán, hamar olvasatlanná válik, míg lehet az a legsuttyóbb bunkó, bigott vallásos, ha egyenlőként tekint, és nyitott a másikra.

2019. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#3


Akarod, hogy összegyűjtsek egy kis csokrot azokból a kérdésekből, amik arról szólnak, hogy JT-i pritvátban zaklatják az embereket? :) Amúgy ha ilyen jó fej vagy, megmondhatnád a testvéreidnek, hogy fejezzék ezt be, és kövessék a te példádat.

2019. nov. 3. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!