Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten milyen hajviseletet vár...

Isten milyen hajviseletet vár el a férfiaktól?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmi haját szeretnék, de ha YHWH utálatosnak tartja akkor lemondok róla.


2019. nov. 2. 17:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%

Kérdezd meg magadtól: Vajon ez a hajviselet keresztényekhez illő szerénységről árulkodik?

A keresztény, Kerüli a végleteket, e világ divatját a megjelenésük, mivel tudatában vannak, hogy ők a világegyetem Szuverén Urát, Képviselik.

A hajápolás és a hajviselet, ahogy sok minden más magunkon, az önkifejezés módjai közé tartoznak, hogy megfeleljen divatirányzatoknak, vallási meggyőződésnek, sőt akár társadalmi és politikai eszméknek is.

Vajon egyénileg személyesen, kinek a gondolatait tükrözöm vissza?

2019. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%

(1Korintusz 11:13, 14) . . .? 14 Hát nem az a természetes, hogy szégyen, ha a férfinak hosszú haja van,


A hosszú hajat a Nők fejfedő helyett kapták.

2019. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
Nincs általánosan előírt hajviselet, ez inkább kor, divat, helyi kultúra függvénye. Ha olyat szeretnél, mint a képen látható, akkor viseld úgy nyugodtan.
2019. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Múltkor láttam egy rikító vörös fejű jól begöndörített tanú nőt 😀 ő is biztos borzasztó visszafogott volt 😀😀😀
2019. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

YHWH nem gyakorizik. Szerintem (én szerintem!) legyen ÁPOLT - a hossza mindegy. És legyen alatt szorgalams tanulás, önfejlesztés. Rákóczinak ilyen haja volt

[link]

és közben nagyon szép imákat írt:

[link]

II. Rákóczi Ferenc imája:

Megváltó Krisztusom, te beszélgettél az emberekkel üdvösségükért.

Add kegyelmedet, hogy beszélgetésed ereje beszédemet is megszentelje!

Add éreznem jelenlétedet, Istenem, hogy amíg az emberekkel foglalkozom a földön, beszélgetésem veled legyen az égben!

Ó, szívek világossága, szeretet, ne hagyj el engem, mert ha nem lesz velem világosságod, üres és haszontalan lesz beszédem.

2019. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
2es, akkor miért colt szokás egészen a közelmúltig az asszonynak a kendő???
2019. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

3Móz 19,27

A ti hajatokat kerekdedre ne nyírjátok, a szakállad végét se csúfítsd el.

2019. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Mindenféle hajviselet megengedett a kereszténységben. Vagy téged a zsidóság érdekel? Úgy tudom, ott is elég megengedőek, nem kötelező mindenkinek pajeszt hordania.
2019. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

Kíváncsi vagyok, hogy engem vajon hogyan képzelnek el mások :P

Isten nem foglalkozik a hajaddal. A hajad a tiéd. Stílusodnak megfelelő legyen, amiben jól érzed magad.

2019. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Tedd össze a két kezedet, hogy még hajad van egyáltalán, gyerek.
2019. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!