Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen " hit csoportok "...

Milyen " hit csoportok " vannak fiataloknak Miskolcon?

Figyelt kérdés

Régen javasolta eggyik rokonom , hogy lépjek be ilyen közösségekbe mert ott rendes barátokra/barátnőre lehet találni , a vallás gyakorlása mellett fiatalosan .

Tudtok segíteni ? :)



2019. nov. 4. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne párkeresés apropóján akarj csatlakozni bármilyen keresztény gyülekezetbe, csoportba.

Egyébként milyen felekezet érdekel, mert Miskolc elég nagy és van mindenféle.

2019. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%

Szabad keresztény gyülekezetek:

Új szövetség gyülekezet,Hit gyülekezet, Golgota gyülekezet...


És vannak a történelmi gyülekezetek...

2019. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

A Hit Gyüli Miskolcon:


[link]


Fürdő utca 15. Csütörtök este van Istentisztelet, hétvégén Szombat este vagy Vasárnap, ezt érdeklődd meg.


Vannak szép lányok, de házasság előtti szexre ne számíts. Ha arra pályázol, akkor másik közösséget keress (történelmi egyházak pl.).

2019. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Miért ne számítson 3-as? Én előző évben egy bp-i hitgyülis lánnyal jöttem össze, saját bevallása szerint egy olyan jó éjszakát töltöttünk együtt, mint ő még előtte soha. De nem házasodtunk össze előtte, csak egy éjszakás kaland volt. Én mondom, ezekben a csajokban aztán van craft bőven.
2019. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!