Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten egyszer Lucifert is...

Isten egyszer Lucifert is megbünteti?

Figyelt kérdés
Mit ír erről a Biblia? Az egy dolog, hogy a bűnös embereket büntetni (bár nem igazságos, hogy örökké), de egyszer Lucifert is megbünteti a sok szemétségért. Ha igen, mikor és mivel? Ha nem, akkor miért nem?

2019. nov. 16. 22:53
1 2 3
 11/21 Wesler ***** válasza:
Méltó jutalom. :)
2019. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg meg,bár én nem értem. Ha az én gyerekemből bűnöző válik,már kiskorától fogva lopkod folyamatosan és veri az osztálytársait,akkor nem 40 év múlva verem le rajta,miután már sorozatgyilkos lett belőle és évtizedeken át mészárolt,hanem próbálom már az elején csírájában elfojtani benne a dolgot. Ha később büntetek,az neki se használ már,illetve a sok áldozatát se hozza már vissza.
2019. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Halál meg kénköves tó ide vagy oda,az nekem nem büntetés,ha hagyom élvezkedni meg kiélni gyilkos hajlamait,aztán mikor jólesik,angolosan lezárom,főleg,ha bármikor lenne rá lehetőségem.
2019. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Lux morulus ***** válasza:
27%
Nem. A hülye nem létező Ábrahámita istenetekkel ellentétben Sátán (Lucifer), létező entitás, és nem büntet hanem tanít. A tanítást akarni kell, mert nincs erőszak ebben sem. Sátán tisztel, nem pusztít.
2019. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Wesler ***** válasza:
Ezt sokszor megakartam kérdezni már sok sátánistától, honnan ez hit, honnan gondoljátok ezt, mi ennek az előjele vagy honnan jön ez? (Valószínüleg provokatív lesz a kérdés, mert tőlem elviekben csak olyan olvasható)
2019. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Nem. A hülye nem létező Ábrahámita istenetekkel ellentétben Sátán (Lucifer), létező entitás, és nem büntet hanem tanít. A tanítást akarni kell, mert nincs erőszak ebben sem. Sátán tisztel, nem pusztít."


És ez mind mivel van bizonyítva?

2019. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%
Mivel a valósàgban Isten és Lucifer sem létezik, csak kitalált meseszereplők ezért nincs akit megbüntessenek és nincs aki büntessen.
2019. nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Wesler ***** válasza:
Köszönjük ezt a..."kommentet". :)
2019. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Lux morulus ***** válasza:

Wesler.


Nem provokatív egyáltalán. Csak fölösleges, és ezt te is tudodl. Ott bent provokatívnak indul,

2019. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Lux morulus ***** válasza:
és attól nem lesz nem az, hogy azt mondod, hogy nem az. A fölöslegessége- amit belűl tudsz- teszi provokatívvá. Akinek köszönted a választ, az hol van leírva? Ő honnan veszi
2019. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!