Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért történt ez?

Miért történt ez?

Figyelt kérdés

Olvastam a bibliában hogy elizeus megátkozott egy csapat fiút és azokat megölte 2medve.

Ez egyaltan igaz?

Mert eléggé rossz erre a történetre gondolni miközben arról tanulunk hogy van megbocsátás.



2019. nov. 28. 17:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Biztos szörnyen gonosz embörök lehettek azok a fiúk
2019. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

✍️ 2Királyok 2,23 Felméne azután onnét Béthelbe; és mikor az úton felfelé méne, apró gyermekek jövének ki a városból, akik őt csúfolják vala, ezt mondván: Jőjj fel, kopasz, jőjj fel, kopasz! 24 És hátratekintvén és meglátván őket, megátkozá őket az Úr nevében, és az erdőből két nőstény medve jövén ki, szétszaggata közülök negyvenkét gyermeket. 25 Onnét azután felment a Kármel hegyére; onnét pedig Samariába tért vissza.


👪 👨‍👩‍👧 👨‍👩‍👧‍👦 👨‍👩‍👦‍👦 👨‍👩‍👧‍👧


Isten néha kegyetlen... más magyarázatot nem igazán tudok erre mondani, noha én is hívő keresztény vagyok... 😕

2019. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Pár napja volt hasonló kérdés, ami ugyanezt vetette fel: https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..
2019. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Sok esetben kibúvó lehet a "nem tudom" válasz, amit sok kérdéssel kapcsolatban ki szoktunk játszani, de erre az esetre tényleg nem tudok mit mondani...


Szeretem Istent, szeretem Jézust, de ha nekem kellett volna a saját szememmel végig néznem azt a 2 medvét és azt a 42 gyereket, valószínűleg nekem is kicsit vérzett volna a szivem utána..

2019. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Én mondtam volna egyből hogy " a () anyādat húzd a f() te telębåszott kopasz szentlélek!"
2019. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%

Nem hitetleneknek és hitben gyengéknek való ez az üzenet.

Magyarországon naponta nem 42, hanem 50-100 kisgyermeket ölnek meg orvosok egy úgynevezett abortusz eljárás során, születésük előtt, mert akkor szerintük még lehet, a jog legalábbis engedi.

Ez nem fáj senkinek? Holnap is kb 50-100 gyermek van beosztva a halálgyárba. Rendelés 8-tól 17-íg.

Nem az van kiírva az ajtón, hogy Dr. Mengele, hanem az, hogy Dr. Kovács.

2019. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Ha tudom, hogy ilyen káromló üzenet kerül az enyém elé, nem írtam volna be inkább.

:(

2019. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
#6 nem mindegy, hogy az Úr nevében történik valami, vagy pedig simán csak a Sátán garázdálkodik...
2019. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%

24% óóóóó most mi lesz? Hallok valami morgást biztos egy brumi az. Vagy kettő. De én nem vagyok olyan kicsi, gyorsan beleállí5om a vikingbaltát a cuki pofijába.


Amúgy az abortusz nem fekete fehér ha pl arra gonolok hogy lehet ha valaki látná elore az életét még örülne is neki ki tudja

2019. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Jó lenne nem elpoénkodni a kérdést mert a válasz még engem is érdekelne.
2019. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!