Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Gyülekezetben is a lányok...

Gyülekezetben is a lányok választanak párt?

Figyelt kérdés

Mindenféle vallás érdekel. Jómagam keresztény vagyok.


Megszoktam a "világi" kapcsolataimban, hogy mindig a lányok kezdeményeztek, ők jöttek oda hozzám, hogy tetszem nekik stb.

Viszont ha én kezdeményeztem akkor az sose volt jó, sose jött össze olyankor semmi.



2019. nov. 29. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
A személyes életemben, a férjem volt kezdeményező, és az udvarlási szándékáról tájékoztatott.
2019. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2019. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Nekem eddig az összes kapcsolatom úgy alakult, hogy előtte évekig barátok voltunk majd utána jöttünk össze. Nem én kezdeményeztem, hogy legyen több. Volt nem vallásos barátom is, de pl. a mostani barátomat (aki remélem hamarosan a férjem lesz) egy plébániai ifjúsági közösségben ismertem meg.

Római katolikus vagyok egyébként, de nem hiszem, hogy ezen múlik a társkeresés formája.

2019. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

#4


Szerintem meg semmi primitív nincs benne. Le tudtam volna azt írni azt sokkal megbotránkoztatóbb stílusban is, de nem tettem. Az, hogy primitívnek minősíted a választ, azt árulja el, hogy túlságosan prűd vagy.


A keresztény gyülekezetekben tabu a szex, az orális játékok meg még jobban azok, sőt van olyan gyülekezet, ahol tiltólistán is

vannak.


El tudod képzelni, hogy ez az a tudatlanság és bűntudatkeltés milyen mérgező hatást tud kifejteni egy fiatal lány lelkében?


Keresztények gyakran nagyzolnak azzal, hogy ők nem dugnak házasság előtt, tehát ők tisztáknak hiszik magukat. Azonban belső forrásból tudom, hogy az én régi gyükekezetemben a válások aranya ugyanolyan volt, mint a "világiak" esetében. Még a lelkész is félrelépett...


És hol vannak azok a kapcsolatok, amikről nem tudunk semmit?


Ez fajta álszentség megtermi a maga romlott gyümölcsét, az biztos. Mindez annak köszönhető, hogy a kereszténységben tabu a szex. Egy 20 éves keresztény srác valószínűleg még a női G-pontról sem hallott soha, így azt sem tudja, hogy kell kielégíteni egy nőt. A csajoknál ugyanez a helyzet.

2019. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, az sem baj, ha nem kapsz választ. Majd te rájössz, hogy a keresztény lányoknál hogyan van ez. Tudod, tapasztalatszerzés. Volt már kapcsolatod, szóval már nem fog olyan nehézséget okozni, mint annak, akinek még sohasem volt.
2019. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!