Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátán meg fogja szabadítani...

Sátán meg fogja szabadítani az embereket a kereszténységtől, végre szabadság lesz?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 11:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
27%
Bár úgy lenne.
2019. dec. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
36%
Egyelőre magamat kell megszabadítanom a keresztény agymosástól.
2019. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
49%
Nem tetszik a ne ölj, ne lopj?
2019. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%

"Nem tetszik a ne ölj, ne lopj?"

Ehhez nincs szükség kereszténységre.

2019. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Arról beszélek, hogy lehetetlen kitérni a kereszténység elől, a csapból is az folyik.


Keresztény szórólapok a postaládában, ha kimegyek az utcára, a mikrofonban prédikálnak a villamosmegállónál, már az egyik plázába is beszabadultak, amikor énekelték a Jézust dícsérő dalaikat. A történeti időszámításunk is "Krisztus előtt/után" a Himnusznk is egy imádság Istenhez, áhh... Nem sorolom!


Keresztények szerint a Sátán gyűlöli őket. Jó, ha ez így van!


Ha van Sátán igazán leallíthatná már ezt a bandát.


Ha igaz a keresztények tanítása az a antikisztusról, rám számíthat, simán támogatni fogom a kereszténymentes, világuralmi terveit.


Ahhoz pedig, hogy jók legyünk, NINCS SZÜKSÉG a kereszténységre.

2019. dec. 2. 12:00
 6/31 imakommandós ***** válasza:
28%

Zsolt 2:1 Miért dühösködnek a pogányok, és gondolnak hiábavalóságot a népek?

Zsolt 2:2 A föld királyai felkerekednek és a fejedelmek együtt tanácskoznak az Úr ellen és az ő felkentje ellen:

Zsolt 2:3 Szaggassuk le az ő bilincseiket, és dobjuk le magunkról köteleiket!

Zsolt 2:4 Az egekben lakozó neveti, az Úr megcsúfolja őket.

Zsolt 2:5 Majd szól nekik haragjában, és megrettenti őket gerjedelmében:

Zsolt 2:6 Én kentem ám fel az én királyomat a Sionon, az én szent hegyemen!

Zsolt 2:7 Törvényül hirdetem: Az Úr mondá nekem: Én fiam vagy te; én ma nemzettelek téged.

Zsolt 2:8 Kérjed tőlem és odaadom neked a pogányokat örökségül, és birtokodul a föld határait.

Zsolt 2:9 Összetöröd őket vasvesszővel: széjjelzúzod őket, mint cserépedényt.

Zsolt 2:10 Azért, királyok, legyetek eszesek, és okuljatok földnek bírái!

Zsolt 2:11 Szolgáljátok az Urat félelemmel, és örüljetek reszketéssel.

Zsolt 2:12 Csókoljátok a Fiút, hogy meg ne haragudjék és el ne vesszetek az úton, mert hamar felgerjed az ő haragja. Boldogok mindazok, akik őbenne bíznak!

2019. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
6%
Démon a szentlélek.
2019. dec. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
4, 5# ha kicsit is ismernétek az elmúlt évezredek történelmét, az elmúlt korok kultúráit, akkor tudnátok milyen Isten nélkül. De nem ismeritek. Pedig iskolában tanítják. A jó relatív fogalom, minden kultúrában mást jelent. Tessék szépen akkor Indiába költözni és ott nem lesz jelen a postaládában az a nyamvadt papír. Sok sikert.
2019. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Igen,csodás lenne kérdező. Egyik vallás után egy másik. Ugyanis a fanatikus sátánisták se különbek a keresztényeknél egy szikrányit se,bármennyire is nem tetszik ez neked. Csak cseberből vederbe kerülnénk.
2019. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
35%

Akkor elmondom neked, hogy minden rossz azért van (a biblia szerint), mert az istened átadta a gonosznak a terepet. Az istened szolgáltatott ki mindenkit minden rossznak. Az istened miatt alakultak ki azok a kultuszok ahol embereket áldoztak az isteneiknek. De az ószövetség is egy degenerált elmebeteg rendszer a fitymalevágástól kezdve a folyamatos áldozatokig meg mindenféle ökörségig, amivel egrecíroztatta a zsidókat az a láblógatós ott fönn.

Ja, lopás és gyilkosság is miatta van, akkor is ha nem tetszik.

2019. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!