Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az ilyen Jézusos, Máriás stb....

Az ilyen Jézusos, Máriás stb. fali festmények mennyit érnek kb?

Figyelt kérdés

Pénzre lenne szüksége édesanyámnak, és eladnánk őket.

10 ezer Ft/darab?


(B-A-Z megye)



2019. dec. 5. 16:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ilyesmikről lenne szó:


[link]

2019. dec. 5. 16:16
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Semennyit. De megrpóbálhatod eladni őket ennyiért, hátha lesz egy balek aki megveszi.
2019. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy valódi festmény, vagy csak keretezett kép. Vagy ki festette és mikor, stb... Érdemes lenne utána nézned, hogy az adott festő művei milyen áron kelnek el, már ha valódi festményről beszélhetünk. Régen divatja volt ezeknek a képeknek, de értékük nem túl nagy.
2019. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na ezt nem tudom, hogy valódi festmények-e.

Nem lehet, hogy az ilyenekből sokat másolnak?


(Gondolom a búcsúban árulnak ilyeneket.)


Másolat esetén 5 ezer Ft darabonként?

2019. dec. 5. 16:48
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem valódi festmény, akkor értéke 0 forint. Persze ilyen bolhapiac szerűségeken lehet adnak érte néhány ezret, de sok reményt ne tápláljatok.
2019. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami tomeggyartott izé, foleg ha sérült, legykakas vagy ilyesmi, akkor kb piacon eladhatod par szazert, max par ezerert, de sztem 10 ezret nem fognak adni erte. Ha eredeti de valami noname sarki festőtől, sztem akkor is max 10 ezer, de csak ha szep állapotúak.
2019. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban olyanok, mint a fotón látható, akkor hidd el, amit az előző hozzászólók írnak: nincs piaci értékük. Ilyen szentképeknél legfeljebb a képkeret ér valamit, de csak ép állapot esetén, a fotón bemutatott gyakorlatilag romos, helyrehozási költséget sem ér meg.
2019. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Bocsi, azt kifelejtettem, hogy ha valódi festményekről van szó, akkor annak komoly értéke lehet. Vannak ilyen nagy tömegben gyártott szentképek, amik régen nagyon divatosak voltak. Na, az nem ér semmit, de azért egy próbát megér.
2019. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyit azért te is látsz rajta, hogy nyomdatechnikai vagy festett?
2019. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát most így annyira nem látom, mert nem anyával élek.

Megkérem majd, hogy fotózza le őket.

2019. dec. 5. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!