Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ajánlanátok egy buddhista...

Ajánlanátok egy buddhista tanítót, akinek lehet e-mailt írni?

Figyelt kérdés
Sajnos külföldön élek, viszont lenne pár kérdésem, mert eléggé összezavarodtam. Nem a google-re szeretnék támaszkodni, hanem valakire akinek a tudása nagyobb.

2019. dec. 11. 12:35
 1/9 Tislerics Máté ***** válasza:
60%
rosszkategoriabairtadkiakerdest@ezoteria.vallas.ru
2019. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Megtudhatjuk, mi az összezavarodás tárgya illetve mik a kérdések?

Még az is lehet, hogy itt kapnál választ rájuk.

2019. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Kézrátétellel a TV-n keresztül? ... Ajvé...
2019. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
nem
2019. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy tudom a Google-nál nagyobb tudású nem létezik.

Ha Buddha mégis ilyen lenne, akkor a buddha.com kereső a te embered.

2019. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes megnyilvánulásokat. Kedves második, pont ezért nem szeretném itt feltenni a kérdéseimet. Egyébként elsö kommentelő, ha bármi fogalmad lenne a témáról, tudhatnád hogy jó helyre írtam, valamint ennek semmi köze a kézrátételes gyógyításhoz ;)
2019. dec. 12. 00:31
 7/9 Tislerics Máté ***** válasza:
38%

,,Egyébként elsö kommentelő, ha bármi fogalmad lenne a témáról, tudhatnád hogy jó helyre írtam, ..."


Az egy dolog, hogy a Buddhizmus már többször összeegyeztethetőnek bizonyult a nyugati tudományokkal, de maga a tudományos módszer nem tud mit kezdeni a Buddhizmus metafizikai, idealista, spirituális vonatkozásaival és lássuk be azért ezekből van több...


Mivel nem tudom mi a konkrét kérdésed, jogosan feltételeztem, hogy az ezotéria vagy vallás kategóriákban nagyobb eséllyel fogsz választ kapni a kérdéseidre. Ezért próbáltam felhívni a figyelmed a potenciálisan helytelen kategóriaválasztásra. Nem beszólásnak szántam, hanem útbaigazításnak.


A címszavak között ráadásul beírtad a spiritualitást is. Kíváncsi lennék milyen megközelítésben lehet ezt a fogalmat összeegyeztetni az alapvetően materialista alapokon nyugvó tudományos eredményekkel...

2019. dec. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem beszólásnak szántál egy kötekedö hangvételű gúnyos üzenetet? Jó. Köszönöm a segítséget.
2019. dec. 12. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

buddha@nirvana.hu


de lehet, hogy a helyes cím:


buddha@hell.com

2019. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!