Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnnek számít, ha valaki...

Bűnnek számít, ha valaki démonokat fogad be csak azért, hogy segítsen nekik megszabadulni a bűnjeiktől, hogy aztán hosszú ölelés után elérjenek az alagút oldalán található fényre és megszabaduljanak az örök fájdalomtól?

Figyelt kérdés
Isten mikor pusztítja el végre a bűnt?

2020. jan. 6. 20:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Ez már 2 sörnek néz ki
2020. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Még csak most ittam egyet, hogy el tudjam nyomni a dühömet. Még nem a sör beszél belőlem :)
2020. jan. 6. 20:39
 3/21 anonim ***** válasza:
“Bűnjeiktől”...
2020. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tényleg, vicces hogy írtam le...
2020. jan. 6. 20:51
 5/21 A kérdező kommentje:
2020. jan. 6. 21:01
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
He? Pszichiátered mit mondott, Luci?
2020. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Isten világának nagyon fontos része a bűn: különben hogyan magyaráznád, hogy miért nem élünk a Kánaánban?
2020. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Tényleg olyan hülyeségeket kérdezek, hogy az utolsón kívül csak ilyen értelmes válaszok tudnak születni?
2020. jan. 6. 21:48
 9/21 anonim ***** válasza:
8%

Hívőknek nem érdemes olyan kérdéseket feltenni, ami nincs benne a bibliamagyarázatokban, mert beindul az agyblokkjuk, és ilyen válaszokat kapsz.

Nem véletlenül hívők, és nem gondolkodók.


Mellékesen a kérdésed elég problémás és nagyon kevés jó válasz létezik rá.

Pl. egy démonnál igen kevés az esély, hogy javulni szeretne, és bűnbocsánatot - pedig ez az első feltétel ahhoz, hogy sikeres lehessél.

2020. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy azért lettek démonok, mert elutasították őket és nem kaptak lehetőséget, hogy megismerjék az élet másik oldalát.

Meg ha benned él a pokol helyett, ha te szenvedsz helyette(vagy vele), akkor neki talán enyhítheted a fájdalmát vagy ha nem, legalább éreztetheted vele, hogy vannak szebb helyek, esetleg példát mutathatsz.


Egyébként szerintem nincsenek démonok, csak elméleti dologként feszegetem. Kíváncsi vagyok, hogy a hívők mit gondolnak róla.

2020. jan. 6. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!