Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az tényleg igaz hogy ha...

Az tényleg igaz hogy ha valakinek súlyos betegsége van ami gyógyíthatatlan és nem gyógyul ki belőle élete végéig akkor a biblia szerint pokolra jut mert nem kérte isten segítségét?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 15:20
 1/10 KZitus ***** válasza:
100%

Szia

Mire alapozod a "biblia szerint"-i megállapítást. Idéznéd?

Mert én ilyennel nem találkoztam.

Tényleg nem igaz.

2020. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Az ember akkor kárhozik el, ha nem születik újjá Jézusban, és nem tart ki a megszentelődésben élete végéig, hanem újra "világi" lesz
2020. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Ki az aki ilyen hülyeséget terjeszt?

Isten személyének a befeketitése.

2020. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 gyülekezetek vezetoi ahova sok ember jar
2020. jan. 7. 16:02
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Én még nem hallottam ilyet, legalábbis az Egyház ilyesmit nem tanít. Egyébként is hazugság.

Hol hallottad konkrétan?

2020. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hat mar nem tudom de megkerdeztem mert nem voltam biztos benne es koszonom aki valaszolt igy mar tudom hogy nem igaz. (Mert ugyebar aki nem keresi istent mi kozben ilyen betegsege van hogy szabaditsa meg tole akkor az elkarhozik de ezek szerint ez nem igaz)


Koszonom a valaszokat!

2020. jan. 7. 16:29
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Az a gondolkodásmód, ahol nem gondolsz a külső segítségre, egy meglehetősen egészségtelenül elhagyatott állapot. Ez a pokolnak a része, nem halála után kerül oda, hanem már egy ideje ott van. Valamint ezt viszi továbn, így hasonló helyről folytatja.
2020. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez valami karizmatikus szekta lehet...
2020. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez gonoszság lenne. Isten nem gonosz. Ez valami álkeresztény sàtánista szekta?
2020. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Baromság.

Gyógyíthatatlan epilepsziával küzdök, igaz tünetmentes vagyok és viszonylag normális életet élek(jogsim is van, de szigorú keretek között), de soha nem fogok annyit érni, mint egy egészséges ember.


Ha Isten létezne, nem "teremtene" szándékosan életképtelen/gyenge embereket, akik csak szenvedni fognak egész életükben.


A vicc szerint a vallások akkor jöttek létre, amikor az első csaló először találkozott az első idiótával.

2020. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!