Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Tanúk ha megnézitek az...

Kedves Tanúk ha megnézitek az alábbi videót mi játszódik le a lelkiismeretetekben?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 18:26
 1/7 A kérdező kommentje:
2020. jan. 7. 18:27
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

A nullás válaszom a következő.


A felvétel 1995-ben készült, és a gyermek, érzelmi hatást vált ki az emberek életében, amire nagyon jól lehet alapozni. Azóta, is sajnálatosan történtek ilyen esetek. de nem tömegesen, és mamár az orvostudomány is tudja, hogy nem erről van szó. Nem a vérátömlesztés hiánya az, ami miatt valaki meghal.

Minden évben valaki betesz egy ellennünk készült videót, hogy felborzolja a kedélyeket. Jó taktika.

Engem is vér nélkül műtöttek az idegsebészeten, és itt vagyok, sőt. Nem egy testvérem esett át, sziv, vagy ortopéd műtéteken. Nem pusztultunk bele. Ha valaki még is sajnálatosan meghal, akkor az nem kizárólagosan a vérátömlesztés hiánya okozta.


Talán ehhez annyit fűznék, hogy a vérátömlesztéssel is halnak meg betegek, és többen, még sem verik nagy dobra.

Ez arra jó, hogy az orvost mentesitsék a felelősség alól mondván, "mindent megtett".

2020. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Te meg szoktad nézni azokat a videókat aminek az a címe, hogy "az ostoba keresztények", vagy "mennyire rohadtul nem értenek a tudományhoz a keresztények" stb?


Csak mert elvárni valakitől, hogy olyat nézzen aminek már a címéből is nyilvánvaló, hogy támadják szerintem nem reális.

2020. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Miért kell ennyit foglalkozni a jehovásokkal ebben a topicban?


Egy aljas, manipulatív és veszélyes szekta. Nyugtázni kell, és kész. Ezek semmilyen videó hatására nem fognak egy szemernyit sem visszavenni.

2020. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

A keresztények akik szintén egy tudatlan manipulatív szekta az jehovabsztatásra áll fel. Ezért.


A legárulkodóbb jel: "Kedves Tanúk". Ha így kezdődik a kérdés akkor máris tudod, hogy miről van benne szó.

2020. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

#5

Mondjuk attól függetlenül ők is írnak ki álkérdéseket... S azok is ugyan ilyen könnyen észrevehetők.

2020. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A videót nem néztem meg, de már a címéből ítélve ez a kormánymédiához hasonló, egyoldalú megközelítés biztosan nem tartalmaz semmi pozitív információt. Véleménymondás előtt hallgattassék meg a másik fél is.
2020. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!