Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magyarországon lehetne hivatal...

Magyarországon lehetne hivatalosan sith vallási rendet alapitani?

Figyelt kérdés

(A kérdés komoly nem trollkodás,én tényleg ezt akarom megvalósitani itt az országban)



A star wars-ból ismert sith rend nagyon is valós alapokon nyugszik, például az egyiptomi séth isten és egyéb hasonló vallási rendek.


Ha én egy a sötét erőket és az erőt akarom követni hozzám hasonló emberekel,ezen dolgokal:


A sith rendem alapjai a következők lennének:

-kardvívás

-erőszakkezelés

-történelmi hagyományok ápolása

-az erő tanulmànyozása a mi világunkban(jósok és hasonló erőhasználók)

-önmagunk felfejlesztése az emberiség csúcsára



Ezt hivatalosan megtehetem?


Alapithatok egy lovagi szektát hivatalosan?



2020. jan. 18. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Gratula ezzel a kérdéssel a top 10-be kerültél. Ilyet...
2020. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igen. Alapíthatsz egyházat de egy keresztény országban a boszorkány rend kinevelése nem csak költséges de veszélyes is lenne. Jobb nem használni az "erőt" amíg nem tudod mi az mert felzabál. Szó szerint metamorf
2020. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Bármit alapíthatsz, de nem lesz hivatalosan elismert egyház, kb mintha a haverjaiddal alapítottál volna egy klubbot.
2020. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy működne mint a középkori keresztesek,persze semmi gyilkolászás.
2020. jan. 18. 17:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Vak vagy? Másik emberrel sem építesz közös életet amíg nem ismered.
2020. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon lehetne hivatalosan sith vallási rendet alapitani?


(A kérdés komoly nem trollkodás,én tényleg ezt akarom megvalósitani itt az országban)



A star wars-ból ismert sith rend nagyon is valós alapokon nyugszik, például az egyiptomi séth isten és egyéb hasonló vallási rendek.


Ha én egy a sötét erőket és az erőt akarom követni hozzám hasonló emberekel,ezen dolgokal:


A sith rendem alapjai a következők lennének:


-kardvívás OK


-erőszakkezelés -OK


-történelmi hagyományok ápolása -OK


-önmagunk felfejlesztése az emberiség csúcsára -OK


-az erő tanulmànyozása a mi világunkban(jósok és hasonló erőhasználók) - Nem OK, veszélyes. Tudod, milyen erőről van szó?

2020. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Alapíthatsz de ez így nem egy sith rend azok alapján amit le írtál. Szóval vagy más néven alapítsd meg, vagy tartsd meg a nevet de akkor tartsd magad a sith kódhoz és a sith lovagok star wars kánon beli tanaihoz. Megjegyzem nincs kimondva hogy egy sithnek bárkit is meg kellene ölnie.


Nem értem miről felháborítóbb amit a kérdező szeretne, mint pl. a MKKP.

2020. jan. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ööö, az a helyzet, hogy NEM, amennyiben a lore-nak meg akarsz vele felelni, ugyanis a Sith hagyomány egy felsőbbrendűségtudatra építő erőszakszervezet, és Lucas a szellemiséget többek között a nácizmusból merítette. Egy szellemiséget hűen tükröző szervezet létrehozása törvénybeütköző.
2020. jan. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Feldobtad a napomat esküszöm :D Hajnali egykor sírva röhögök ezen a kérdésen :D Ha majd tudtok villámokat szórni a kezetekből, meg folytogatni az erővel akkor belépek :D
2020. jan. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még nincs hajnali egy,vagy időutazó vagy?
2020. jan. 22. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!