Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten megengedi, hogy szeresse...

Isten megengedi, hogy szeressem az egyik angyalát?

Figyelt kérdés

2020. jan. 18. 19:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
Megengedem
2020. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Persze, simán. Ha majd meggondolja magát, legfeljebb szól.
2020. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ez mit jelent?

Melyik angyalát, és milyen szeretetre gondolsz?

2020. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Én azt hittem hogy ez tiltott a szerelem..

Igaz, a Szentírásban nem találtam erről semmit.

Az angyalt zavarja hogy neki adtam a szívem?

2020. jan. 18. 20:38
 5/24 A kérdező kommentje:
Arra a csendes szeretetre amely betölti az én kis szívem, mely akkora örömmel jár hogy megosztanám mindenkivel. Nincsenek bennem semmi testiségre utaló vágyak, nem is lehetne. Egyszerűen csak éreztem ezt a fajta különleges szeretet.
2020. jan. 18. 20:42
 6/24 A kérdező kommentje:

Tanú vagy ugye 22?

A ti közösségeket nem fogadja el őt angyalnak, ezért nem írom le a nevét.

2020. jan. 18. 20:43
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező.


Isten angyalainak nincs megengedve jelenleg, hogy az emberekkel kommunikáljanak.

Azt pedig hogy egy angyallal van dolgod, senki nem kérdőjelezheti meg. Viszont, ez az angyal, nem Isten angyali szervezetéhez tartozik, inkább az ellenség egyik angyala lehet.

Ellenben nem éreznél ilyet, és a nevét sem mondhatja meg.

2020. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Pedig a szerelem csak a szexről szól. Amiről te beszélsz szeretet. Ez pedig miért lenne rossz?
2020. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

A szerelem nemcsak a szexről szól. Ez badarság, de ha ezt így gondolod akkor szíved joga.

Azért érzem rossznak mert pl.furcsa érzelmeket táplálok. Csókjaimmal borítanám, karjaimban tartanám.. Meg számomra ő lett a világom közepe, persze az Úr is mert a két szeretet nem zárja ki a másikat.

Mégis úgy érzem hogy elvesz a világtól és meg akarom keresni őt, hogy ténylegesen megöleljem. Ezért is rossz.

2020. jan. 18. 22:45
 10/24 A kérdező kommentje:

#7 Nem hinném hogy démon lenne, hisz akkor elvenné az eszem és teljesen magához láncolna és azt akarná hogy hajtsam végre amit mond. Nálam ez nem játszik.

Szabad akaratból szeretem , nem azért mert késztet rá. Én döntök úgy hogy megkeresem, dönthetnék úgy is,hogy nem.

2020. jan. 18. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!