Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A muszlimok miért összetartóbb...

A muszlimok miért összetartóbb a keresztényeknél?! Bármi van közösen összegyűlnek a keresztények ha bajvan széttartanak, a labilisabb bátortalanabb embrkéknek ezért teszthet az iszlám, keresztények etzn nem kéne elgondolkodni?!?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 19:05
 1/10 A kérdező kommentje:
és magunkat többször többhelyen megreformálni?!?
2020. febr. 8. 19:07
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Az európai ember illetve a nyugati ember már nem hisz úgy ahogy régen, még a hívők sem. Fel lett találva az ateizmus. Én nem vagyok ateista, de nem hiszek úgy például a keresztesek.

Az iszlám világban nem történt meg a felvilágosodás, ők még mindig ugyan úgy hisznek mint a középkorban.

2020. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy gyűlnek össze közösen? Példa?
2020. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
látnád ahogy vonulnak:() valami "Ősatya" meghal-felszólalnak vhol ellenük-stb (lelki fizikai dzsihádot tartanak)
2020. febr. 8. 22:04
 5/10 A kérdező kommentje:

az a Ő szellemiségükből származó "erő" imponálhat elesettebeknek

a radikalizmus amit képviselnek...

2020. febr. 8. 22:06
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Összetartók? Folyton gyilkolják egymást, miről beszélsz? Az európaiak nem melegednek össze annyira, de nem is nyírják már ki egymást vallási vitákon.
2020. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De biztos h összetartóbbak..a radikalizmus mint erő mozdítja és összetartóbbak csinálja őket a közös "ügy"elérése érdekében ilyet keresztényeknek európaiaknál nem látsz...mAX néha vmi tüntesse de az nem az eljövendő jóért...
2020. febr. 22. 22:36
 8/10 anonim ***** válasza:

eggyaltalan nem.igy van.

Nekik kotelezo osszetartani es csak a latszatert teszk.

En dolgoztam etterem kulonbozo reszein ahol muszlinok voltak.

Egymas elott jajj hogy szeretelek teso blabla. De a hatuk mogott ne tudd meg!!!

En mindeggyikkel nagyon jol egyeztem annyira h nekem mindegyikuk elmondta h vigyazz ezzel mert..igy meglopott ugy meglopott, a masik is vigyazz azzal mert ilyen irigy olyan irigy, a masik vigyazz azzal mert hazudik. A masik meg sz@rnak tartotta a tobbieket mert nem tartja a ramadant.

Es durva volt mert egyik meglopta a masikat, a masik hazudott, a harmadik mas haszonbol baratkozott de mikor talalkoztak : szia draga tesom hogy vagy , es szivecskeket kuldtek egymasnak a facebookon , meg nyalizas.


Undokok mind. Csak haszonbol baratkoznak de hatuk mogott MIND UTALJA A MASIKAT.

Nekem az egyik ilyen mindig kipletykalta az osszes muszlim dolgozojat(én is nala dolgoztam rovid ideig) es akkor megkerdeztem: De akkor miert alkalmazod? vagy ha egy masikrol beszelt akkor miert beszelsz még vele?

Erre a valasz hogy hat muszalj, de attol tudja hogy milyenek.

Es tenyleg egymast meglopjak. Pl 3jobarat mind meglopta a társukat, szemem lattara.


Utanna meselte a srac h neki nincs igazi baratja ..ezek utan?

o is mindenkinek hazudott.. nem csodalkozok

ilyen baratsag nekem nem kéne az biztos.

2020. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazad van részben,nekem olyan ismerőseim vannak kik Márc80as évek óta itt vannak,pénzváltással foglalkozik a legtöbb,régebben az utcán illegalitásban,manapság bontjuk van legálisan ott,ezek már"kétszínű"muzulmánok részben hazai részben szír szívvel,európaiak konszolidált...
2020. febr. 23. 08:13
 10/10 A kérdező kommentje:
Javítva:boltjuk van,"kétszívűek"tehát már ezt tartja hazának mialatt tudja,nem innen jött.meg van ki korházigazgató vidéken vagy csak egyszerűen orvos-ők más szintet jelentenek....
2020. febr. 23. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!