Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek miért folyik...

Effre kérdése:

Szerintetek miért folyik ilyen sok gyermekbántalmazási per világszerte a Jehova tanui és az Őrtorony Társulat ellen?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 22:58
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ha ez így esik jól neked, nyugodtan gondolj amit szeretnél .
2020. febr. 15. 18:02
 22/28 anonim ***** válasza:
14%

Nem effre, én nem azt mondom amit gondolok, hanem amit első kézből, saját meggyőződéssel tudok!


Emlékeztetnélek, hogy a 9-es válaszban feltettem egy sereg kérdést, amire azóta sem kaptam választ, mondjuk ezen sem lepődök meg. Ha ezekre a kérdésekre pontos számszerű adatokkal, teljesen őszintén tudnál felelni, más lenne a felállás, de míg ezekre nem tudsz korrekt válaszokat adni, addig milyen felelősséggel sározol itt egy egész szervezetet?

2020. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Most már tényleg túlzásba viszed .

Hát akkor segítek, hogy jobban értsd

Az ,hogy te nem tudod kezelni a számítógéped, nem tudod elolvasni bizonyára ez esetben gond .

Azt, hogy nem beszélsz egyetlen idegen nyelvet sem, az nem az én hibám .Hát az jó volna manapság ugyebár ..

Fordítót is alkalmazhatsz ez esetben , ha már éppen semmi sem megy.

És az sem az én hibám, hogy nem informálódsz.Tanulni sem szégyen.

Nem tudom elhinni, hogy a környezetedben tilos volna.


Honnan veszed,hogy ilyen komoly témákról csak úgy ukmukkfukk kitalációkat írkálok alapos utánajárás nélkül? Vagy azt szeretnéd kifejezni ,én találtam ki a linkekben olvasandót?

Vagy idősebb emberek ,akiknek az életükbe belelátásom van agyalágyultak és meséket mesélnek ?

Vagy ezek a szakemberek és az érintettek mind egy szálig hazudozó hülyék ? A bíróságok is ? Ha ennyire annak tartod őket, ott az elérhetőségük- parancsolj- kérd számon tőlük.


Minek nézel te engem ?Egy dús fantáziavilággal megáldott taknyos kölyöknek - akit te így felelősségre vonsz azokért a dolgokért ami a világban történik - és történetesen éppen te vagy aki mégcsak a fáradtságot sem veszed hogy utánanézz ?

Minden elérhetőséget megtalálsz, és minden adatot - minden link mellett -

A saját érdekében de még mennyire hogy utánajárok , hogy igaz-e vagy sem !

Ha azt látom, hogy kacsa ,biztosítalak róla, de még azt is ki fogom tenni.

Meg különben az az érzésem - egy későn érő érthetetlen kamasz lehetsz ,egy "foglalkozz már velem " szindrómával mert érett felnőtt ilyeneket mint te nem írkál.

Ne haragudj, de a hülyeségeidre találj saját magadnak választ, nőjj fel .

Nem a feladatom neked elmagyarázni, de arra sem emlékszem hogy esetleg gyámom lennél .

Közben azt is olvasd vissza hány embert , hogyan minősítgetsz és milyen szavakkal az írásaidban !


Cáfold meg te magad, hogy a külföldi linkekben található dolgok hamisak !

2020. febr. 16. 05:13
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Nos akkor nézzük effre!

Csupán két mondatodra szeretnék reagálni, hiszen ebben van a lényeg. Az első:


"de még mennyire hogy utánajárok , hogy igaz-e vagy sem !"


Most a 9-es válaszomban leírt egyik kérdést tenném fel neked.


"Tudod te mi van ezek hátterében pontosan?"


Tudod mit jelent ez a kérdés? Azt hogy ismered-e minden egyes esett szereplőit, a VALÓDI történeteket, a körülményeket, a szülőket (az ő előéletüket -mert ugyanis én is ismerek olyan embert, aki úgy jelentette fel a cégünket mint munkatárs, hogy az előző 8-10 munkahelyéről is perekkel, cirkuszokkal ment el. Még természetesen a kórházat is beperelte egy korábbi műtét miatt, műhibapert akasztott a nyakukba). Tehát nyilvánvalóan a vád képviselői előélete is fontos, hiszen árulkodó lehet az aktuális ügyben.


Mindezen információk birtokában vagy? Esetleg azt képzeled, hogy azok a hírforrások, melyekre te hagyatkozol, ismerik ezen tényeket? Ugyan már, kit akarsz hülyének nézni? És erre írod te, hogy "utánajártál hogy igaz-e vagy sem?"


No comment!


A másik megjegyzésed a végén van, ahol felszólítasz,

Hogy "cáfoljam meg, hogy a külföldi linkekben található dolgok hamisak !"


Ezt ugyan hogyan képzeled? Azt kellene cáfolnom, amiről magad sem tudod bizonyítani, hogy minden úgy igaz-e, mint ahogy te itt a kérdéseddel is sugallni szeretnéd?


És ez itt a fő kérdés! A kiírt kérdésed milyen céllal íródott? Tisztességes vagy tisztességtelen, manipulatív szándékkal?


Már korábban is világossá tettem, sohasem tagadtam hogy bizonyos esetek megtörténhettek, mint sajnos a társadalom minden területén előfordul ilyen. És ez a Tanúk hivatalos oldalán is rajta van.


Csakhogy te a kérdéseiddel azt a manipulatív álláspontot képviseled, miszerint Jehova Tanúi és ráadásul az Őrtorony Társulat ellen feltűnően sok zaklatásos, gyermekbántalmazásos per zajlana, amit már úgy adtok elő, ami egyértelmű mind igaz és megtörtént eset!

Pedig semmilyen pontos számot nem tudsz, de ha nyilvános lenne is, a vádak sokasága még nem bizonyítja hogy igazak is mind!


Ahogy az első sz.-ban az Jézust és a tanítványait is sokkal több vád érte - a számukhoz képest mindenképp, mint másokat.


Hogy ezek a hírek mennyi igazságalappal bírnak, azt SENKI ember nem tudja eldönteni, éppen ezért engem az érdekel -és azért írtam az elején is, hogy akik ilyen kérdésekkel manipulálnak, azok kicsit gondolkodjanak el a saját viselkedésükön!

Naiv gondolat?

2020. febr. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Látom nagyon zavar téged a feltett kérdésem .

Az okát te tudod,majd megbírkózol vele.

Semmi manipuláció nincs benne.


Különben pedig azt írtad ,hogy nem érdekel téged .

Ezért részemről számodra ezt a kérdést lezártnak tekintem.

2020. febr. 17. 02:01
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Nincs benne manipuláció? És ez vajon hogyan lehetséges, ha teljesen világos és minden őszinte ember tudja, hogy ezek valóságosságának csalhatatlan módon lehetetlen utána járni? Te megtévesztően mégis ezt állítod!


Akkor mi ez ha nem manipuláció?

2020. febr. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

Mivel egészében ellenőrizhetetlen, ezért megalapozatlan vádakat terjesztesz.


Ezért nem szokott egyetlen felelősen gondolkozó ember sem belemenni ilyen személyeskedő, másokat felületesen megbélyegző kérdésekbe! Mert ugyanis amellett, hogy a bűnösöket el kell ítélni, sok ártatlan ember életét tették már véglegesen tönkre az ilyenek.


Nem kívánom neked ezt az érzést!

2020. febr. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

kedves 24 es = 27 es .


a kérdezőnek nagyságrendekkel több fogalma információja van arról amikről ír neked!


ha meg jehova szektás vezető,vén =BŰNÖZŐK vagy

és nem csak

egy megtévesztett szerencsétlen akiken a kérdező csak SEGÍTENI AKAR ! ,

akkor te EGYÁLTALÁN ANNAK ÖRÜLJ HOGY NEM VAGY BÖRTÖNBEN, ÉLSZ

VAGY NEM VAGY NYOMORÉK , mert az első 2 EZT ÉRDEMLI !

/és ezeknek semmi de semmi köze a vallásokhoz, hanem csak AZ EMBERTELEN MOCSKOSSÁGOKHOZ AMIK JELLEMZIK A 2 EMLÍTETTET akik

a SZEKTA végrehajtói a gyakorlatban!

2020. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!