Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnan lehet tudni, hogy kit...

Girlll3 kérdése:

Honnan lehet tudni, hogy kit szánt Nekünk társnak Isten?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy nem keresztény férfi lesz a társam? Ennek lenne bármi értelme is? Van most egy férfi, aki tetszik, de nagy a korkülönbség és elég rámenős is. Nagyon kedvelem, egy időben szerelmes voltam belé, méghozzá első látásra. És felvetődött Bennem, mi van, ha Őt szánta Nekem az Isten. Annyival jobban éreztem Magam, ha Vele beszélgethetek. Kivirultam, jobb kedvem lett, megszűntek a fájdalamaim. És bár nincs sok közös Bennünk, szinte ellentétes Velem, megfogott Benne az, hogy olyan laza, teljesen más, mint Én. Vagy keresztény férfi lesz a párom? Érdemes lenne jelekért imádkozni?

2020. febr. 21. 21:54
1 2
 1/18 Ozmium42 ***** válasza:
16%
Írj fel papírfecnikre férfi neveket, és gyúrd őket gombócba, majd forralj vizet, és tedd bele a gombócokat. Amelyik gombóc leghamarabb feljön, abban van annak a férfinek a neve, akit Isten neked szán.
2020. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Felmászol hozzá és megkérdezed tőle!
2020. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
39%
Gondolom eléd löki a kereszteződésben.
2020. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%

Csak a fő kérdésre válaszolva:

De kit? AZ első, a második, vagy a sokadik "társat"?

Mert ma nem az van, mint régen, hogy egyvalakivel élik az emberek az életüket az életük végéig, hanem "ha nem kellesz, mész a lapátra.... Akár 5* is":).

2020. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Na, jó... Normális válaszokat kérek, pl hívőktől, nem pedig olyanoktól, akik csak jót szórakoznak ezen a kérdésemen.
2020. febr. 21. 22:42
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván. És neked semmi közöd nem lesz a párodhoz és semmit nem kell érte tenned, hanem a Jóistenke neked adja.
2020. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Miért vagytok ilyenek? Szegény leány, nem tudja mihez kezdjen. Mondcsak leanyom hány éves ez a fiú és hány éves vagy te? Lehet nem is kell siettetni ezt az egészet, a parkeresest
2020. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Nincs első látásra szerelem. Mikor láttad ezt az idősebb pasit? Valószínűleg tombolnak benned a hormonok és imponál, hogy egy öregebb pasi neked szenteli a figyelmét, foglalkozik veled, stb. De az nem szerelem, hogy valakinek a figyelmére vágysz, csak önbizalmat ad, hogy valaki esetleg vonzónak talál.


Miért gondolod, hogy Isten mindenkinek társat szán? Istennek vagy Jézusnak ki a társa? Senki. nagyon elvihet tévútra, ha így akarsz kiteljesedni. A társsal ráérsz akkor foglalkozni, ha nem ilyen "tinilányként" gondolkodsz és érett felnőtt leszel.

2020. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%

Na nem sokat segítenek neked ezek a jótét lelkek.

Figyelj, Isten szabad akaratot adott minden embernek. Nem ad tulajdonodba senkit. Szabadon választhatsz és az a másik a szabad akaratából választ majd téged vagy mást. Isten ad útmutatást arra nézve, kivel működhet jól és kivel kevésbé, de minden ember Isten teremtménye és Isten féltett kincse. Nyilván több közös lehet bennetek, ha egy hívővel találtok egymásra, jó buli a vasárnapi úrvacsora együtt, jobb mint ha egyik a kocsmában ül és leissza magát bánatában, mert az asszony már megint szenteskedik ebédfőzés helyett, de még jobb buli, ha két egymásba igazán szerelmes ember van együtt, sokkal jobb, mint két szentfazék, akik kiolvasták az igéből meg a lelkipásztor is egymásnak szánta őket, csak annyi hibádzik, hogy sosem voltak szerelmesek, de minek is az, hiszen az fúj, csupa bálványimádás, meg mit számít egy kis boldogtalanság, hiszen Istentől való ez a társ, kihúztam igében...Vagy éppen kihúztam igében, hogy ő lesz a társam, meg kaptam rá huszonöt égi jelet, meg benne volt a reggeli igében, hogy teljesíti szívem kívánságait...de hupsz, akkor miért kérte meg másnak a kezét???

Felejtsd el az égi jeleket, sok hívő vesztette már el a hitét miattuk.

Válaszd azt, akit szeretsz, Isten csak ebben gyönyörködik.

egy volt hívő

2020. febr. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
Olyat keress leányom, aki szintén minden személyes névmást nagy betűvel ír. Ő lesz számodra a neked való igazi FÉRFI, mivel mindketten hasonló agybajtól szenvedtek.
2020. febr. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!