Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A microchiprol nem ir konkreta...

A microchiprol nem ir konkretan a jelenesek konyve a bibliaban ugye?

Figyelt kérdés

Nem talaltam a microchiprol konkret iget, csak hogy a fenevad belyeget 666-os nevvel homlokba ill. Jobb kezbe..

Olyan emberek valaszat varom akik hisznek a bibliaban Jezus Krisztusban.

Csak azert kerdezem, mert belem rogzult hogy a Satan belyege microchip lesz, viszont ezt nem is irja konkretan le a biblia, tehat egyaltalan nem biztos ugye?



2020. febr. 28. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem írja. Meg egyébként is szánalmas volna ezért haragudni a legjobban...
2020. febr. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, konlrétan nem írja.
2020. febr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Konkrétan nem ír róla, de ha megnézed merre megy a világ ki tudod következtetni. Az meg van írva hogy a bélyeg nélkül se venni se eladni nem fogsz tudni. Ez már gyanakvásra adhat okot ha megnézed ma hogy tudnak fizetni.

Én tudomásom szerint a 2 bélyeg szükséges Sátánnak ahhoz hogy az embert teljesen az irányítása alá vonja és mint megszokhattuk nem kezdő szinten tervezi ezeket.

Szerintem az első bélyeg lesz valami ami a kézen lesz ami által tud érvényesülni majd az uj világrendben valamennyire.

Aztán lesz a homlokra a bélyeg ami által az ember elveszti teljesen önmagát és Sátán teljesen irányítani fogja tudni kb mint egy bábut.

Akin meg nincs bélyeg azt vadászni fogják és ők nem a városokban hanem erdőkben és hasonló helyeken fognak lakni.

De ezt megelőzően kell lennie egy igen nagy háborúnak hogy legyen Sátánnak mire hivatkoznia majd hogy ő az Isten

2020. febr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Konkrétan nem, mert ez is csak egy apró dolog, ahogy 1#es is írja. Csillió dolog van, ami sátán bélyege..., majd lesz mikrochip, az is az övé lesz. Na és? A jelenlegi ezer és ezer bélyegétől kéne megszabadulni, aminek következménye, hogy a jövőben az emberiség továbbiakat aggaszt magára, majd olyan alap lesz, mint a személyigazolvány babáknak.
2020. febr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Maria del ore ***** válasza:
36%

Nem, ilyen dolog nincs benne, semmilyen értelemben. Ami erre utal, az teljesen mást jelent.

Egyébként ez ugyan olyan, mint a Régen élő emberek a Fakó lóról azt gondolták, hogy a sárga veszedelem, a Kinaiakat szemlélteti, akik bejönnek az országba. Semmi köze nincs ehhez.

2020. febr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem, de a fenevad bélyege és a Jelenések 99%-a az első századi keresztényeknek szól
2020. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azert kerdezem, mert belem rogzult hogy a Satan belyege microchip lesz, viszont ezt nem is irja konkretan le a biblia, tehat egyaltalan nem biztos ugye?"


Ezt felejtsd el nyugodtan. Az üdvösség módja már nem fog változni soha. Krisztus visszajöveteléig ugyanaz marad. Hit általi üdvösség. Ha jönne a fenevad bélyege, akkor cselekedet alapúra változna az üdvösség feltétele, akkor Krisztus áldozata nem érne semmit

2020. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 imakommandós ***** válasza:
37%
Nem fog a sátán hivatkozni semmire hanem a fenevad (antikrisztus) csináltat egy képmást amibe szellemet fog adni, és ez a képmás beszélni is fog tudni, és ez lesz olyan hatással az emberiségre, hogy istenként fogják imádni a fenevadat. Szóval valószinű természetfölötti esemény lesz ez és nem MI meg hasonló természetes dolgok. Viszont a bélyeg már egy olyan kényszeritő eszköz lesz az imádáshoz ami mindenképp valami modern természetes dolog lesz, s ami elvben már müködhetne is úgy ahogy a Jelenések leirja, és amiről az elmúlt 50 évig se tudhatták mi lehet, de mi már tudjuk: mikrochip.
2020. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként a hit cselekedet.
2020. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom az aktiv valaszadoknak, nagyon elgondolkoztato az osszes valasz, foleg a 7-esen merengtem el, van benne igazsag, de ugyanakkor a jelenesek konyve nem viccbol van ott, szerintem az mar egy uj kegyelem vagy valami olyasmi lesz, mert ugye irja hogy ahogy no a bun ugy Isten kegyelme is.. de ez komplikaltabb gondolom..Nem tudom, de nagyon erdekes.. Nagyon kivancsi vagyok mar erre a temara, oszinten ne kovezzetek meg, :D de en varom mar az antikrisztust, mert nem konnyu mar ebben a vilagban egyaltalan, nem tudom hogy regen is ilyen volt, hogy csak ez a generacio ilyen gyenge engem is beleertve, vagy tenyleg nehezebb, de igy is ugy is megkell lennie ennek mert ez az Isten beszede, en meg mar nagyon huznek innen.. De persze ez nyilvan nem jo hozzaallas, csak mar nagyon mennek.. Ha mar kirajzolodba az antikrisztus nagyjabol, akkor szerintem a keresztenyek is jobban osszetartananak, es vegre minden mar errol szolna nem pedig a foldi atlagos kihivasokrol problemakrol.. En mar besokaltam ettol. 😀
2020. febr. 29. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!