Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hova fognak feltámadni a...

Hova fognak feltámadni a halottak, az ègbe vagy a földre?

Figyelt kérdés

#föld #halottak.
2020. febr. 28. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem az örök èlet, a Földön lesz, fizikai formában romolhatatlan fizikai+szellemi testben.


Tehát én úgy kélzelem el, hogy olyan élet lesz, amilyen Ádám ès Éva idejében a bűn elött.

2020. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Vagy a földalá....
2020. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Elég nehezen férnénk el a földön annyian.
2020. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Maria del ore ***** válasza:
0%

Én úgy gondolom, hogy oda, ahova Isten eltervezte eredetileg, hol éljenek az emberek? A szavaiból ez a határozott szándék tükröződik, amikor az igéreteit elmondja.

Megaztán a Földet az embereknek hozta létre, hogy itt lakjanak, az ég az angyalainak a életközege. Ezért más is az ember felépitése; Ezért is irja, hogy Földiek vagyunk, Jézus is ezt nyomatékositja.

Az már Istenre tartozik, hogy hogyan oldja meg a lakhatást, biztos vagyok benne, hogy nem igér hülyeséget, vagy olyat ami számára lehetetlen.

Mondjuk sokat gondolkodtam Én is, hogy hogy lehet elférni? Aztán az egyik versben tudatositja az emberekbe, hogy Őt sem a természeti erők, sem a Földrajzi dolgok nem gátolják a kivitelezésben.

Gondolom, amikor a Földnek csak egy kis részét készitette el, mint Édent, akkor a Föld többi része "kietlen maradt", és az emberre bizta azt a feladatot, hogy tegye hasonlóan széppé és gondozza.

Amikor néha sikerül külföldre jutnom, látom mennyi parlagon hevert kihasználatlan terület van némely helyen, mig más területeken pedig össze vannak az emberek zsúfolva. Hát Én igy gondolom.

2020. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lessz zombi-apokalipszis.
2020. febr. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 fabijoe ***** válasza:
Szerintem sehova. De ez az én véleményem.
2020. febr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 KZitus ***** válasza:
0%

Szia

Talán segít, ha tudjuk, mi a Feltámadás:

Halálból való visszatérés. A görög a·naʹszta·szisz kifejezés szó szerinti jelentése az, hogy ’felkel’, ’feláll’. A Biblia kilenc feltámadást említ meg, beleértve azt is, amikor Jehova Isten feltámasztotta Jézust. Noha Illés, Elizeus, Jézus, Péter és Pál is támasztott fel embereket(mindegyiket ide a földre, a földön támasztották fel) , egyértelmű, hogy ezeket a csodákat Isten erejének tulajdonították. A földön „lesz feltámadásuk mind az igazságosaknak, mind az igazságtalanoknak”, és ez igen fontos Isten szándékának a beteljesedéséhez. Cselekedetek 24:15. A Biblia beszél égi feltámadásról is, melyet „koraibb” vagy „első” feltámadásnak is neveznek, és ebben Jézus szellemmel felkent testvéreinek lesz részük.

Filippi 3:11 "hogy lássam, valamilyen módon részem lehet-e a koraibb feltámadásban."

Jelenések 20:5, 6 "(A többi halott nem kelt életre addig, míg véget nem ért az 1000 év.) Ez az első feltámadás. Boldog és szent, akinek része van az első feltámadásban. Fölöttük nincs hatalma a második halálnak, hanem Isten és Krisztus papjai lesznek, és királyokként fognak uralkodni vele az 1000 év alatt."

János 5:28, 29 "Ne csodálkozzatok ezen, mert eljön az óra, amelyben mindazok, akik az emléksírokban vannak, hallani fogják az ő hangját, és kijönnek: akik jó dolgokat tettek, feltámadnak, hogy éljenek, akik gonosz dolgokat tettek, feltámadnak, hogy megítéljék őket."

János 11:25 "Jézus ezt mondta neki: „Én vagyok a feltámadás és az élet. Aki hisz bennem, még ha meghal is, életre fog kelni,.."

2020. febr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy új világba.

Ezután újra láttam: Új Ég és Új Föld tűnt elő, mert a régi Ég és a régi Föld eltűnt, és tenger sem volt többé.

2020. febr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Isten bennünk van, mindannyian örökké léteztük és fogunk. A feltámadás a régi, elfeledett (halott) emlékekre, tanításra (testek) vonatkoznak. Mint áldozáskor mikor, Krisztus testét vesszük magunkhoz, az jelképesen a tanításait jelképezi.
2020. febr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


A földre ahogy Bibliában le van írva:


1Thess 4:16 mert maga az Úr harci riadó hangjával, angyalfejedelem szózata és Isten kürtszava közepette le fog szállni az égből, és először feltámadnak azok, akik a Krisztusban haltak meg,

1Thess 4:17 majd pedig mi, akik élünk és megmaradunk, ővelük együtt felhőkben a levegőbe ragadtatunk, hogy találkozzunk az Úrral: és így mindig az Úrral leszünk.

2020. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!