Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény nők, nektek mi az...

Keresztény nők, nektek mi az alapvető elvárásotok egy férfial szemben? És mi az, ami kizáró ok, ami miatt semmi esetre sem jönnétek vele össze?

Figyelt kérdés

2020. márc. 1. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha vallásos nálam tabu!
2020. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Ne kérjen orált és furcsa pózokat, általában csak gyereknemzés céljából szexeljen, leghamarabb az esküvő után.
2020. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
A másik kérdésedből kiindulva: az írni-olvasni tudás elég alap.
2020. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Többnyire a vallással nem összefüggő elvárásaim túl nagyok :D


Ami az azzal összefüggőket illeti, nekem csak annyi, hogy legyen elfogadó, és törődjön bele, hogy ha gyerekünk találna lenni, azt megkereszteltetem :)


Kizáró ok, ha kigúnyolja, megveti, vagy lenézi a kereszténységet és az Istenben hívőket, mert ha én is az vagyok, akkor velem teszi ezt.

2020. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Alapvetően én nálam is inkább kizáró ok a vallásosság, de ha nem ez az életének középpontja, akkor túl tudom tenni magam ezen tényen. Ne legyen prűd szexualitás terén, érdeklődjön a művészet (filmek, színház, előadások, irodalom) iránt, és fogadja el, hogy nálam a vallás nem tölt be szerepet, így templomi esküvőt sem szeretnék és a leendő gyerekünket sem keresztelnénk meg, mert ez szerintem azbadott személy saját döntése, hogy szeretné-e vagy sem.
2020. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Elnézést, teljesen elfutottam a lényeg mellett. Nem vagyok sem keresztény, sem nő. :D vedd úgy, hogy nem is írtam semmit.
2020. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Ha kicsi a farka
2020. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyitott gondolkodás mód, amivel együtt tudunk dolgozni.

Ennek egy bizonyos fokú kompatibilitás hiánya a kizáró ok, ha komoly kapcsolatot akarok.

2020. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Én Keresztény Katolikus vagyok.

Alapvetően az az elvárásom, hogy a társam is legyen Isten félő.

Amikor ezeket közlöm az aktuális jelölttel, van, hogy eljátssza a keresztényt pedig semmi köze hozzá.

Amennyiben valakivel közös jövőt tervezek, fontos, hogy ugyanazok az értékrendeink legyenek.

Ami kizáró ok, ha teljesen elutasító, ateista vagy netán valami ellentétes vallásban hisz, ami össze egyeztethetetlen a kereszténységgel.

Ne legyen trágár, bunkó.

Azt hiszem ezek manapság túl nagy elvárások a hit nélkül is.

Érdekelne kedves kérdező, hogy ezt miért kérdezted?

2020. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!