Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A koronavírus büntetés volt?

A koronavírus büntetés volt?

Figyelt kérdés
Isten büntette meg ezzel a Földön élő sok gonosz embert.
2020. márc. 14. 11:59
 1/9 anonim válasza:
92%
Isten veled bünteti az embereket.
2020. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Isten nem jo vagy rossz te idiota, es amugy ha tenyleg akkora buntetes a gonoszoknak, akkor aruld mar el nekem, hogy miert kaphatom el en is?
2020. márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Isten miért büntetne? Katolikus vagy, ugye?
2020. márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Szia, szerintem ez másról szól. Sokak szerint nem véletlen robbant ki a járvány, hanem kirobbantották. Készülnek az antikrisztusi utolsó felvonásra, tesztelik a reakciókat.
2020. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Demion ***** válasza:

5

"Készülnek az antikrisztusi utolsó felvonásra, tesztelik a reakciókat."


Kik?

2020. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Felfogható büntetésnek is akár - igen.


Túl koszosak a járdák a nagyvárosokban (egy közösségben - személyes jelenlétem idején - erre már felhívtam a figyelmet, ahol oda se bagóztak a témára.)


Pedig állítólag a "vezető" feltétlenül hitt a Közveszélyes Munkakerülés fogalmában... Na, erről ennyit.

2020. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Isten büntette meg ezzel a Földön élő sok gonosz embert."

Lehet, tán ezért lesz több mise.közvetítés a közszolgálati TV-kben.

.

Ha Isten büntetése, akkor csak a rossz embereknek kell rettegniük a virus miatt.

2020. márc. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Maria del ore ***** válasza:

Isten senkit nem büntet jelenleg senkit.

Az utolsó napokban zajló események, nembüntetés, hanem az emberi uralmak, és az emberek tetteinek a következménye.


Isten "büntetése" egyszer lesz, azon a napon. Akkor meg tudja mindenki, hogy az addig élt élete folytatódik, vagy véget ér.

2020. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A koronavírus egy hihetetlen gyenge vírus, egészséges emberben semmilyen kárt nem tesz. A fertőzöttek 80%-a tünetmentes. Ilyen gyenge vírus nem igazán létezik. Ez nagyon karcsú egy isteni büntetéshez. Bármelyik influenza vírus, mely évente félmillió áldozatot szed világszerte, sokkal inkább büntetés, mint ez a himi-humi víruska.
2020. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!