Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol tudnék Magyarországon...

Hol tudnék Magyarországon mantra recitáláshoz (japa) gyöngysort találni?

Figyelt kérdés

A legegyszerűbb és legolcsóbb persze, ha megcsinálom én magam. Viszont mégis csak autentikusabb (és szebb) lenne, ha egy hagyományos módszerekkel / anyagokból készültet tudnék szerezni, esetleg olyan helyről származót, ahol a többség gyakorolja is a Hinduizmust. Persze ha nincs ilyen, akkor marad az egyszerű gyöngy egy madzagon, a célnak megfelel az is.


Van valakinek tudomása itt ilyesmiről?



2020. márc. 29. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden krisnás központban kapsz ilyen fűzért, textil zacsiban. Hogy most webshopon keresztül meg tudod-e vásárolni, nem tudom.
2020. márc. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Érdemes felkeresned egy központot. Akár valóban a Krisna völgy vagy ha a Buddhizmust is gyakorolod, egy Buddhista hely ahol a szerzetes feláldja a malád. Én az elsőt itthon vettem a másodikat pedig nepálban kaptam. Ha egyszer ellátogatsz arrafele mindenképp ott ved meg. És ne feledd. Olyan mantrát használj amihez van jogosultságod, felhatalmazásod. És a 'gyöngysorod' 108 vagy 112 szemes legyen!
2020. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dr.G.M. ***** válasza:
2020. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!