Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény szemmel a szadomazo...

Keresztény szemmel a szadomazo szex nem megengedett egy házasságban?

Figyelt kérdés
Tudom fura kérdés..
2020. márc. 30. 19:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem Fura, inkább abberált.

Nem nem megengedett, már a neve is arról árulkodik, hogy szadista dolgokat tesznek benne, ami nem azonositható a szeretettel.

2020. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem igen. Mindketten beleegyeznek, mindenkinek jó, akkor miért ne lenne megengedett?
2020. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

"szadista dolgokat tesznek benne, ami nem azonositható a szeretettel."


Amikor a Bibliában gyerekeket gyilkolnak meg, az vajon azonos a szeretettel?

2020. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

"A kerszténységben semmi sem megengedett."


Hatalmas Tévedés. Csak azok tiltottak, ami veszélyes utra visznek a természetes élettől, Isten erkölcsi elveitől, törvényeitől.

Csak azoknak korlát Isten tilalma, akik nem akarják, hogy bárki beleszoljon az életükbe, és nem mondja meg még Isten sem nekik, hogy mit tehetnek mit nem.

2020. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%

"Amikor a Bibliában gyerekeket gyilkolnak meg, az vajon azonos a szeretettel?"


Mindig csak ezzel az érveléssel próbálják meg az egyéni igazukat hangoztatni az emberek Istennel szemben.

Miközben tudomást sem vesznek arról, hogy milyen körülmények vezettek egy egy döntéshez, és azt sem, hogy Isten aki korlátlan hatalommal rendelkezik, nem élt vissza ezzel, különben már azok sem élnének akik időben rájöttek arra, hogy Isten vezetése alatt jobb élni, mint emberi uralmak alatt.

2020. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

"Hatalmas Tévedés. Csak azok tiltottak, ami veszélyes utra visznek a természetes élettől, Isten erkölcsi elveitől, törvényeitől."


>Ezzel lényegében azt támasztod alá, hogy a "jó keresztény szex" azt jelenti, amikor a csávó beteszi meg kiveszi a csajnak. Tudod, nálunk a világban ezt úgy hívják, hogy bunkóság. A szexhez hozzátartozik az előjáték is, amihez az ember használja a kezét, meg a száját is. Persze nálatok, mint akik olyan sötétek vagytok mint az éjszaka, a szexuális felvilágosítás a béka seg ge alatt van. Merem remélni, hogy más felekezetekben valamivel jobb szexuális kultúra van, mint a jehovista bandában.


"Csak azoknak korlát Isten tilalma, akik nem akarják, hogy bárki beleszoljon az életükbe, és nem mondja meg még Isten sem nekik, hogy mit tehetnek mit nem."


A tiltások tekintélyelvi alapon működnek.


Egyébként egy kérdesem lenne:


Isten milyen indokot hoz fel arra vonatkozóan, hogy bűn megujjazni egy nőt, ha ő is akarja, és élvezi is?

2020. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Folytatás:


"Mindig csak ezzel az érveléssel próbálják meg az egyéni igazukat hangoztatni az emberek Istennel szemben."


>Te pedig mindig csak tereled a témát, amikor fel van téve ehhez hasonló kérdes. Hatalmas nagy hívőnek tartod magad, de mégsem mered kimondani, hogy gyereket ölni bűn, mert azzal a kegyetlen istenedet ítélnéd el.


"Miközben tudomást sem vesznek arról, hogy milyen körülmények vezettek egy egy döntéshez,"


>Ha a zsidók élén valóban az Isten állt, akkor nem lealacsonyodni kellett volna a kor barbár szokásaihoz, hanem PÉLDÁT MUTATNI.


Gyerekek kivégzésére SENKI értelmes nem adhat ki parancsot. És akkor van merszed ezek után a szado-mazo szexet elítélni, ahol senki nem hal meg, hanem élvezik is a felek a dolgot, ha úgy közösen döntenek azt csinálják???? Te normális vagy?


"és azt sem, hogy Isten aki korlátlan hatalommal rendelkezik, nem élt vissza ezzel,"


>áhh.. dehogy! Mennyi elsőszülött is halhatott meg Egyiptomban az Isten és a Fáraó konfliktusa miatt? Rohadtul visszaélt a hatalmával. Belekevert olyan családokat is, akiknek semmi közük nem volt az egészhez!


"különben már azok sem élnének akik időben rájöttek arra, hogy Isten vezetése alatt jobb élni, mint emberi uralmak alatt."


>Hát az egyiptomi példából kiindulva kifejezetten frusztráló lehet az uralma alatt élni.


Egyébként nem is biztos, hogy létezik.

2020. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#8

[link]


Az orális szex megengedett. Olvasd el.

Egyébként meg nem kellene ilyen stílusban beszélni és lesötétezni másokat.. Szerintem itt senki nem beszél veled így csak mert más véleményed van..

2020. márc. 30. 21:04
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

#Kérdező


Az olyan szektáknál, mint amibe a 29%-os (Living Witness) jár nem megengedett.


És szerintem ez igaz az összes, az övéhez hasonló (jehovista) perfekcionista szektára, vagy legalábbis többségére.


A szexuális felvilágosítás ettől függetlenül nagyon gáz a kereszténységben. Tudom, mert én is keresztény voltam.


A szado-mazo szex szerintem már túl extrém nektek. De megeszem a kalapom, ha találok olyan keresztény nőt, aki bőrszerkóban elveri egy csavó csupasz seg gét egy ostorral, miközben behódoltatja :D


A stílusom meg olyan, amilyen. Living tényleg sötét. Kb. 6-7 éve minden nap itt van, és terjeszti az Őrtorony marhaságait.

2020. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Ezekre démonok veszik rá az embereket, nyílván a hívők szeretik Istent és vele akarnak és vannak közösségben nem demonokkal.
2020. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!