Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit szól egy muszlim feleség,...

Mit szól egy muszlim feleség, hogy a férjét az motiválja jócselekedetekre, hogy a paradicsomban majd szexrabszolgákat (hurikat) kap?

Figyelt kérdés
Nem megalázó ez neki? Vagy olyan nőnek, aki keresztény, de a férje muszlim?

2020. márc. 30. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Felételezem, hogy azoknál a muszlimoknál, akik beilleszkedtek a nyugati társadalomba, ilyen gondok nincsenek.


Az elmaradt arab országokban viszont a nők nekem lényegében rabszogának tűnnek, szóval el kell tudni viselni a dolgokat.

2020. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az efféle motivációt maximum a terroristáknak mondanak. A rendes muzulmánok nem ebben hisznek.
2020. márc. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
32%

Kb. egy muszlim se gondolkodik így.


De hogy kicsit kitágítsam a témát, a szerelmi házasság koncepciója viszonylag új és nyugati dolog, tehát párszáz évvel ezelőtt XY bárónét rohadtul nem érdekelte, hogy a báró úr krvázni ment (amíg diszkréten csinálta), mert a házasság érdekkapcsolat volt.

Szóval nem feltétlenül megalázó, hogy nem csak veled akar szexelni a házastásad, ez nem egy egyetemes dolog. És akkor nem beszéltünk arról, hogy itthon is simán belemennek sokan hármasba, csoportszexbe, nyílt kapcsolatba, a férfiak nagy része pedig más nőket nézve veri akár naponta a bohócot.

2020. márc. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Az iszlám vallásban nincs ilyen tanítás hogy a paradicsomban majd szexrabszolgákat kapnak a muszlimok. Ezt keresztények terjesztik.
2020. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
29%

miert a nok jutalma mi?

ez orom nekik hiszen ok lesznek a hurik


nos ertheto maris?


sokkal tobb no jut a Paradicsomba mint ferfi


ez nyilvanvalo

2020. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát, az tényleg nagy öröm lehet egy nőnek, hogy halála után szexrabszi lesz. :D

Szóval ebben csak a radikális muszlimok meg isis tagok hisznek?

2020. márc. 31. 15:44
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
En muszlimkent nem ertem, honnan jonnek ezek a butasagok. Nagyjabol az a kategoria, amikor azt mondjak, hogy valakinek a muszlim ismerose bebujt az asztal ala alkoholt inni, mert ott Allah nem latja. Ugyanaz a butasag, amit tenyleges muszlimoktol nem latsz, nem hallasz.
2020. ápr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pedig ezt egy tényleges muszlimtól hallottam... 50 éve aktív vallásgyakorló, Törökországban él, a családja és a barátai is muszlimok.
2020. ápr. 4. 13:15
 9/14 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Hát nem tudom, mit szól egy muszlim feleség, mert egyetlen ilyen ismerősöm volt, de pont ezt nem kérdeztem meg tőle, de sok minden másról nagyon jókat lehetett vele beszélgetni. A legkedvesebb főnök volt az akkori munkahelyemen.

Amelyik keresztény nő egy olyan muszlimhoz megy hozzá, aki így gondolkodik, ... inkább nem ragozom. :) Annyi, hogy választhatott volna okosabban is - hamár annyira egy muszlim felesége akart lenni.

A muzulmán hit is sokféle. Ott is van, aki csak a hagyomány miatt az, és van, aki komolyan gondolja. Sokszor óriási tud lenni a különbség köztük.

Csak nem bírom ki, így megkérdezem: szerinted nem megalázó az ilyen általánosítás?

2020. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan olvasd el a Korant (a vegere nagy esellyel többet fogsz tudni az İszlamrol, mint ez az allitolagos uriember), es meglatod, hogy nem szerepel benne sehol ilyesmi. En nokent, amikor elkezdtem tanulmanyozni a vallast, ez volt az egyik resz, amit nagy izgalommal vartam, hogy, 'na majd most kiderül, micsoda borzaszto dolog ez', de csak nem jött. Helyette ilyen poszt jellegu semmivel nem alatamasztott helyeken olvastam mindenfele no name irasban vagy pedig kifejtettek, hogy ez hadisz, csak epp azt nem tudjak ki jegyezte le, es mikor (errol is sokat irkalnak össze vissza). Szoval, egy vallasat ismero muszlim nö, aki tisztaban van vele, hogy mit mond a Koran a tulvilagrol, nem is gondolkodik ilyesmin. Max. elraktarozza a többi bugyutasag melle, amit naponta olvashat az İszlamrol vagy, amit megkerdeznek tole. Szoval, ne higgy el mindent amit olvasol, meg amit mondanak. Nagyon sok muszlim van, aki akkora butasagokat tud összehordani a sajat vallasarol minden temaban, hogy arra mar azon kivul, hogy İsten vezessen oket a helyes utra, mast nem lehet mondani, mert felesleges lenne velük eszmet cserelni.
2020. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!