Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnan tudom, hogy sátánista...

Tibor001 kérdése:

Honnan tudom, hogy sátánista vagyok-e?

Figyelt kérdés
LaVey-i sátánistákkal szertnék beszélni,lehetőleg úgy hogy kapok egy online elérhetőséget,feltennék pár kérdést,mivel kicsit össze vagyok zavarodva.

2020. ápr. 5. 22:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

Hogy nem foglalkozzol a küléletben élő emberek hadával. Sem a munkahelyen sem máshol. Csak a saját magadat szolgálod és nem lépsz be mások területére oktalanul. Az idézésekhez meg egy szekta kell, amihez nem egyszerű eljutni. Akik teljességben ismerik azokat a feljegyzéseket amelyek az Antikrisztus eljöveteléhez tartoznak. Egyébként Lavey Erdélyből származott de nem kussolt és nem titkolta el a titkainkat. Söt ha el is jönne az Antikrisztus megnyílna a pokol. De egyébként Amerikaiaknak tovább terjesztette volt egy videó amin a halott ember elkezdett járó sok idő után,ahogy elhelyezték a vérben ázó holttestet Hidd el ha zárkózottabban éled az életed és nem foglalkozzol más emberek tanácsaival és az energiádat nem használod más emberek szánalmas tanácsaira előbb utóbb az ördög valamilyen úton módon kommunikálni fog veled és segít előrejutásban de ehhez fel kell áldoznod a kapcsolataidat azokkal,akik hívők, mert sok száll fűzi őket az istenhez. Igen ő leszarja azt is ha egy gyerek leukémiás vagy beteg. Ebben a hitben kell élned.Gyűlölnöd kell a pedofilokat. Nekem már egyszer sikerült beszélnem Szent Annával de meg akart folytani mivel nem adtam felé üdvözletet. Egy forgó szék volt a levegőben ez jelzi a jelenlétét vagy ha forogni kezdenek a tárgyak. De visszont vannak démonok amikben nem jó hinni. Ők visszont veszélyesebbek. Deformált arcúak és nekik hiába adod az üdvösséget Anna csak a szeretett szívja el az emberből ami jelenleg már bennem nincsen amióta rengeteg mindenen mentem keresztül Nem tudok úgy szeretni mint régen max csak szerelembe esni. De akivel nem ajánlom hogy kapcsolatba Lépj az Jézus elárulója, mert ő pokolba jutott és szintén démonná vált. De ő igazságtalanságnak érzi,mert isten megparancsolta neki. Nah mindegy ő meg meg is tette. Egyébként az Antikrisztus is akkor jönn el, Mielőtt már a földnek már nem lesz sok ideje hátra. De az még több milliárd év lesz. De a szekták meg eredeti vért szeretnek áldozni.Mindegy én nem járok templomba sőt ateistaként azt vallom hogy egy kődarab az oka az enzimeknek

Sőt ha létezik is a pokol, akkor csak a legdurvább hely lehet. Viszont nem kell fűtést fizetni,ennyiből jobb mert ott mindig fűtenek. Igaz szenvedsz annyit mint az állat, de fűtés van nem kell kabátot vinned. Sőt a végére az emésztő tűzben égsz el, ezután egy lépcső visz a mennybe. Az idővtulajdonképp megáll de amint a kapun belépsz egy mindenlátó szem követ téged. És a végén leérsz a hídról egy létráról mászol le. És újjászületsz egy másik testben. Valójában a szem adja a küldetéseket. De emlékszem ennek a szemnek egy ládában rejtőzik el amit kinyitsz. Ez adja a Földre varó visszatérést. De ha lezuhansz a létráról a lejövetel után akkor valami nem fog jól sikerülni az életedben. Stb de az igazi sátánisták akik képesek idézésre valójában nem a mennyből érkeznek hanem a pokolban ragadottak közül térnek vissza. Az ilyen emberek nagyon gonoszok és bármit megtesznek hogy kikészítsenek.

2020. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Sőt ha magasabb szinten vagy már a szellemekkel is képes vagy kommunikálni de az már médium. És általában nem jól sülnek el. Mert vannak olyan itt ragadt lelkek,akik téged hibáztatnak mert nem találják a kiutat. Na őket nem érdekli semmi. Összevissza beszélnek a szeretekről meg egy idő után el is mennek. De jó jele akkor van csak a sátánizmusnak ha a dolgok jól mennek, ha olyasfajta körbe lépsz, ami valamit ellenez:akkor balszerencségek sorozata ér el téged. Ilyen pl a Korona Vírus egyéb betegségek. Mondjuk most is hallom hogy kopogtat valaki az ajtómon biztos azt kéri engedjem be mivel még én nem vagyok sátánista de néha néha napján fogok egy ceruzát leírva a számokat és betűket a kezem magától megindul a gyertyaláng mellett. Sőt van amikor háromszög os ezután piros fények vannak a kamrában mozog valami most is odakint de nem érdekel a jelenléte.
2020. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Sőt apámnak sikerült egyszer szellemet is idéznie de manapság engem aztán a teóriák nem érdekelnek. Nem Félek tőlük sőt nem is érdekelnek Találják meg saját maguk a kiútat, ők nekem miben segítettek?
2020. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Sőt a lottószámokat is megpróbáltam megkérdezni de semmi jobb ha magad választott ki őket mert így éri el veled az isten az energiát amelyikben hiszel legyen az shiva krisztus a mindenlátó szem vagy Lucifer, hogy energiát adjon neked a saját akaratod által.
2020. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Például a munkahelyen jobban teljesítéshez
2020. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Az a rossz jel ha csak engeded úrrá legyenek rajtad és nem adod meg üdvösséget
2020. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Sőt a legveszélyesebb démon Köztük egy álarcos akit nem érdekel mit csinálsz hanem levetve a maszkot kómába éjt és elvisz a túlvilágra. Máig sem tudni sok ember miért van kómában utána olvasott ezeknek. De az ilyesmik nem tűrik az embert. Csuklyás alak.
2020. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Igen vannak megmagyarázatlannak dolgok például a halálunk előtt kinyitodó ajtók vagy ablakok amit senki sem ért meg. Még a kórházakban sem.
2020. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként a rosszakaródra is zúdíthatsz átkokat csak vissza ne érjenek úgy értem ne tudja hogy mire gondolsz az illető. Hallom egyébként mozog oda kint valami sztem rossz hogy erről beszélek de apám volt haverja lakberendező volt és szektás tőle tudom ezeket a dolgokat.
2020. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Igen hallom reccseg a szekrényajtó szóval nem hisz nekem senki igen vannak megmagyarázatlan dolgok
2020. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!