Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az bocsánatos bűnnek számít...

Az bocsánatos bűnnek számít ha csak kb fél percig maszturbáltam, képzelgés és eszközök nélkül és csak kis jó érzés volt?

Figyelt kérdés
Keresztény tini lány vagyok és ez elég fontos nekem...A hit ellenes megjegyzéseket hanyagoljátok! Köszi!

2020. jún. 11. 16:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Hát nézd,én ha jól tudom nem sűrűn szabad az élvezeteket hajszolni,bár bevallom én nem vagyok keresztény. De azért ne gyötörjön nagyon a bűntudat,mert ez mindenkinél természetes,hogy kíváncsi.
2020. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Isten nem azt akarja hogy oromtelen es boldogtalanok életet éljünk. A masztirbalassal kinek ártottal? Senkinek. Egészségügyi hatása is csak pozitív. Úgyhogy nyugodtan tedd, amikor jólesik.
2020. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Ebből a kérdésből is látszik, hogy mennyire káros a vallás. Bűntudatkeltés felsőfokon, egy teljesen normális miatt. Erre is csak a vallás képes.
2020. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Nincsenek bocsánatos és nem bocsánatos bűnök. Jézus azt mondja, hogy minden bűn meg lesz bocsátva, kivéve a Szent Lélek káromlása.
2020. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Hát de így semmi értelme nem volt xD
2020. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
*normális dolog miatt.
2020. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
16:47 direkt leírta hogy hanyagold
2020. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
54%

Szerintem nem az a lényeg, hogy mennyi ideig csináltad és hogy esett, hanem hogy megtetted. Ettől függetlenül bocsánatosnak gondolom.

Nem csak akkor bűn egy bűn, ha másnak ártasz/árthatsz vele.

Egyébként ha van olyan pap, akiben megbízol, nyugodtan kérdezd meg tőle is, főleg, ha fontos neked.

2020. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Olvasd a bibliát. Nem bűn maszturbálni. Felszínesnek rossz lenni.
2020. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
25%

Ezt nagyon rosszul csináltad a vallás szempontjából.

Ez körülbelül olyan mintha azt mondanád, hogy csak 2 centire tette be egy pasi, kb fél percig mozgott benned, kicsit képzelegtél de nem esett jól és utána abbahagytátok.

Amit fent leírtam az már szex. Amit te leírtál az már maszturbálás. Ha a vallásod tiltja akkor bizony ez bűn. Nem tudom, hogy te a vallásodban ezt mivel lehet jóvá tenni.

2020. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!