Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Beszélgettél már valakivel a...

Beszélgettél már valakivel a túlvilágról erről? Megbeszélted a családoddal, hogyha valaki meghal a családban akkor valahogyan üzenni fog? Volt már furcsa dolog, ha valaki meghalt a családodban?

Figyelt kérdés
Pl. azt, hogyha valaki meghal a családban egy jó ember, akkor üzenni fog nektek, hogy létezik és nem szűnt meg a halál után. Tudtok ilyen történetet?

2020. jún. 15. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szellemekkel suttogó sorozat, de van több féle, a "varázslók, és jósok" elvileg kapcsolatba tudnak lépni a Szellemvilággal, de szerintem ott nem az illetô ûzen, hanem "démon".


Ez csak spekuláció, én így gondolom, de Ki tudja mi az igazság, lehet ez is az is, mindenki maga dönti el, hogy miben akar hinni vagy nem hinni.

2020. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. És szerinted aki vmiben hisz az fog megvalósulni? Pl. én az édenkertben hiszek, akkor odakerülök?
2020. jún. 15. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges.


Ez rajtad is múlik. Én úgy gondolom egy ateista is üdvözülhet, mert a cselekedetek is beleszámítanak a dolgokba.

2020. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok. Majd én jelzek ha engedik.
2020. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne :)
2020. jún. 15. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!