Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van rajtam kívül huszonéves...

Van rajtam kívül huszonéves lány akinek nehézségei vannak ebben?

Figyelt kérdés

Szóval 22 éves férfi vagyok és hát, hogy is mondjam nagyon nehéz egy olyan nőt találni aki passzolna külsőre, de főleg belsőre hozzám.


Sajnos valahogy a korombelieket nem igazán érdekli a szentírás, vagy úgy általában Isten sem nagyon.

Így pedig, nem is nagyon találok olyan nőt aki hozzam passzolna.

Én nem mondom, hogy mennyire szent vagyok, csak azért jó lenne egy olyan valakit találni, aki hasonlóan gondolkodik mint én és akit egy kicsit is érdekli Isten már annak örülnék.



2020. jún. 19. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Én meg egy 21 éves lány vagyok, hasonló problémákkal. :)

Mint alapvetően minden dologgal kapcsolatban, ezzel is úgy vagyok, hogy úgy is úgy a legjobb, ahogy Isten akarja. Ha úgy akarja, meg fogjuk találni az igazit, ha nem akkor tehetünk bármit, akkor sem. Nem gondolnám, hogy erőltetni kellene bármit, ne gyötörd ezzel magad!

2020. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jársz semmilyen vallási közösségbe? Ott például találhatnál.
2020. jún. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 31 évesen járok ugyanebben a cipőben. Hívő férfit nagyon nehéz találni. A templomban meg inkább csak öregek vannak.
2020. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy halom spirituális giatalt ismerek.
2020. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!