Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A pál utcai fiúk megtörtént...

A pál utcai fiúk megtörtént eset? És a Nostradamus aki előre látta a jövőt? Mint Istenhívőtől-Istenhívőnek. Mit gondoltok? Ennyi erővel Isten is létezhet szerintem. És mennyi esélyt adsz rá, hogy létezik Isten? Én 100%-ot. Komolyan kérdezem, mondom.

Figyelt kérdés
Ha vki hisz és tényleg megtörtént a pál utcai fiúk, akkor ennyi erővel a biblia és Isten létezik. :)

2020. jún. 22. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem és nem.
2020. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor minden kamu.
2020. jún. 22. 10:18
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem minden, csak ami nem igaz.
2020. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

"A pál utcai fiúk megtörtént eset?"

Igen, Molnár Ferenc saját bevallása szerint részben az:

"Szóval ezen a nyugodt helyen álmodtam vissza a gyerekkoromat, mikor még a Lónyay utca református gimnáziumába jártam, és valóban megvolt a grund a Pál utcában. Bár a regény fantáziám szüleménye, a figurái azonban éltek. A diáktársaim voltak ezek, akik közül kettővel még máig is a legjobb barátságban élek. Ezek Feiks Jenő rajzolóművész és Pásztor Árpád írótársam."

A Bibliával azért nem érdemes párhuzamba állítani, mert egyfelől a Biblia nem egy darab könyv, nem egy szerző műve és nem is egy műfaj. Másfelől teljesen más volt az írók szándéka.

2020. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi? Nostradamus megjósolta e a pál utcai fiúkat? Nem hiszem.
2020. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
A drog az rossz, értem?
2020. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem. De nem drogozok. És nem arról beszélek kedves ma 12:01 :D hanem, hogy ennyi erővel Nostradamus is mese lehet, aki megjósolta A! 911-et, világháborúkat és társaikat... Mit gondoltok?
2020. jún. 22. 13:15
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Nostradamusnak eddig minden "jóslatáról" kiderült, hogy kamu, és utólag gyártották le a Nostradamus stílusában írt szövegeket.
2020. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Komoly?
2020. jún. 22. 13:20
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
#8Dehogyis.Igazak mind.Eredetiek.Nem lett volna régen se híres.Még híres írók is írnak róla,akik egy kicsit késöbb éltek,mint ő és ugyanazt olvasták,mint mi.A sok asztrológus meg minden évben megjósol valami hülyeséget Nostradamusra hivatkozva.Ezek kamuk.1.Nostradamus ugyan körülbeliesen bejelölte,hogy mikor mi lesz,de soha nem adott pontos évszámot.2.Nostradamus soha nem jósolt ilyet:2.Erzsébet 2020-ban meg fog halni.Ez falság.A másik könyv,pedig a Nostradamus Hungaricus.Ezt Szentmihályi Szabó Péter írta.Ő Nostradamus stílusában Magyarországról írt.
2020. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!