Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elsőből lesz az utolsó?

Elsőből lesz az utolsó?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a Malakiás

próféciáról? I. Ferenc pápa lesz az utolsó aki Szent Péter trónján ül?



2020. jún. 26. 10:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2020. jún. 26. 14:05
 12/20 A kérdező kommentje:

Végigolvastam a cikket.Tulajdonképpen pont az szerepel benne amit eddig is gondoltam.Viszont mostanában megszaporodtak a jóslatok,világvégék.Hétvégén is volt egy. :) Kíváncsi voltam ki mennyire fogadja el a hasonló jövendöléseket.

Ami a pápát illeti,nem gondolom hogy hamis próféta lenne.Múltkor néztem A két pápa című filmet csak még nem volt itt regim hogy megkérdezzem ami érdekel.

2020. jún. 26. 14:20
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Megosztottak e tekintetben az emberek.A masodikeljovetel.hu üzenetei szerint hamis próféta,és egyházszakadás lesz,több hívő szerint is,mások szerint nem.Mindenesetre vannak olyan jelek a világban,melyek a közeledő végidőket vetítik előre.Vannak zavargások,háborúk,éhinségek,járványok,keresztényüldözések,mikrocsippek,melyek beültethetőek,abortusz,eutanázia,gyilkosság,azok a kijelentések,hogy a pokol nem létezik,más alaku keresztek,Krisztus gúnyolás,gyülölködés,széthúzás,megosztottság,atomháború előszele például,időjárási szélsőségek,természeti katasztrófák,járvány,és ezek mind egyszerre.Ezekről írnak az üzenetek is.
2020. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#13

Igen,valóban vannak.Hivatkozási alapnak viszont próféciáknál és jóslatoknál azért a jelenések könyvét tartom komolyabbnak.Nem azt cáfolom amit írsz,ezért voltam kíváncsi az említett prófécia megítélésére is.

A pápát sokan kritizálják,sokan dicsőítik.Többször láttam hivatkozási alapként Malakiás jövendölését,abban az értelemben hogy azért ő az utolsó pápa mivel szétveri az egyházat.Ezzel nem értek egyet.

2020. jún. 26. 16:34
 15/20 anonim ***** válasza:

Nincs Szent Péternek Trónja. Isten kinevezettje Jézus, akinek a Trónjára senki nem ülhet. Sajnos, félreértik Jézus szavait, amit Péternek mondott.

A szegletkő az akit megvetettek, az a Fő , s ez nem Péter,

2020. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen érthető.Akkor lehet,hogy Malakiás könyvét lenne érdemes,hasznos elolvasni.Csak tipp,nem olvastam.Itt is van egy cikk: [link]
2020. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ez nem ugyanaz mint amit én linkeltem? :D
2020. jún. 26. 18:33
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja,de!Látod mik vannak :) Nem direkt volt.Tényleg.Nem is néztem,hogy te mit linkeltél,csak ráböktem a találatok közt.
2020. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Semmi gond,értékelem a segítő szándékot. :)
2020. jún. 27. 11:23
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!